اخبار رمز ارز

XRP با وجود شکایات SEC ، امسال 60٪ افزایش داشته است

بر اساس داده‌های CoinGecko، در سالی که به نظر می‌رسد سالی بسیار چالش برانگیز برای XRP باشد، این توکن تا کنون نزدیک به 60 درصد رشد داشته است،. این مقدار ممکن است در مقایسه با بیت کوین و اتریوم که امسال 147.4% و 550% افزایش داشته اند، افزایش ناچیزی به نظر برسد. XRP هنوز در بازاری آشفته ایستاده است.

تقریباً در همین زمان در دسامبر 2020، SEC از شکایت خود علیه ریپل به اتهام جمع آوری بیش از 1.3 میلیارد دلار از طریق عرضه اوراق بهادار ثبت نشده پرده برداری کرد. ریپل در حال مبارزه است. برد گارلینگ هاوس، مدیرعامل ریپل معتقد است که این پرونده احتمالاً در سال 2022 به پایان خواهد رسید.

این اقدام علیه XRP توسط SEC باعث شد تا XRP از فهرست صرافی‌های ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، شامل Coinbase، حذف شود. اخیراً، صرافی ارز دیجیتال کانادایی Bitbuy اعلام کرد که در 13 ژانویه 2022، XRP را که اکنون هشتمین ارز رمزنگاری شده بزرگ از نظر ارزش بازار است، از فهرست خود حذف می‌کند. در حالی که سرمایه‌گذاران امیدوارند که XRP دوباره فهرست شود.

همانطور که توسط شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Santiment نشان داده شده است، نهنگ های XRP دارایی خود را نزدیک به 6٪ از سپتامبر افزایش داده اند و در حال حاضر روی 3.31 میلیارد XRP قرار دارد.

XRP در حال حاضر حدود 0.81 دلار است، اما نهنگ های میلیونر روند یک ساله خود را برای انباشت این عرضه بیشتر حفظ کرده اند. آدرس‌هایی با 1 تا 10 میلیون دلار XRP دارای 3.31 میلیارد دلار هستند که شامل 6 درصد افزایش در دارایی‌هایشان در 3 ماه گذشته است.

نهنگ‌های XRP تقریباً یک سال پیش شروع به انباشتن کردند، زمانی که XRP به طور پیوسته به پایین‌ترین سطح خود در حدود 0.16 دلار کاهش یافت. XRP در حال حاضر 2.17 درصد امروز ، با قیمت فعلی 0.793 دلار کاهش یافته است.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا