متفرقه

Presearch (PRE) چیست؟

فهرست مطالب

Presearch (PRE) چگونه کار می کند؟

تیم پیشگام (PRE)

نقشه راه Presearch

ویژگی های منحصر به فرد Presearch

سیستم پاداش

موتور جستجوی غیر متمرکز

فرصت  بازاریابی

تمرکز بر حریم خصوصی

ویژگی های جستجوی تعاملی

بازار Presearch

توکنومیکPresearch

قیمت Presearch

پیش بینی قیمت و چشم انداز آینده Presearch

 

Presearch یک موتور جستجوی غیر متمرکز است که بر روی شبکه بلاک چین ساخته شده است و  کاربران  در ازای استفاده از پلتفرم توکن های PRE را به عنوان پاداش می گیرند.  هدف اصلی بستر Presearch ارائه شبکه ای امن به کاربران ، تمرکززدایی در اکوسیستم جستجو و پاداش به کاربرانی است که از موتور جست جو استفاده میکنند.

 

 

 

 Presearch چگونه کار می کند؟

هر زمان که کاربران از موتور Presearch استفاده میکنند ، توکن PRE را به عنوان پاداش دریافت میکنند.  در حال حاضر ، کاربران می توانند تا سه PRE در روز با نرخ 0.1 PRE در هر جستجو درآمد کسب کنند.  نرخ این پاداش ها ثابت نیست و به دلیل نوسان در سطح عرضه و تقاضا باگذشت زمان تغییر می کند.  این پلتفرم همچنین به اپراتورهای گره برای مشارکت در شبکه Presearch پاداش می دهد و از آنها می خواهد که توکن های PRE خود را که ظرفیت سرور را در شبکه ارائه می دهند ، به اشتراک بگذارند.

 تیم پیشگام (PRE)

پروژه Presearch توسط کالین پاپ تاسیس شد.  کالین همچنین بنیانگذار و مدیرعامل Shopcity.com است ،  شاپ سیتی یک پلت فرم تجارت اجتماعی است که ارتباط انلاین، بین مشاغل محلی و مصرف کنندگان برقرار میکند.

سایر اعضای مهم تیم Presearch عبارتند از:

 

تری گرینگر – مدیر ارشد فناوری

اد ریس – مدیر روابط تبلیغات و Staking

مارکو ون دن هوول – رئیس انجمن

الکس کارابر – سرپرست رشد

توماس لکلر – بنیانگذار و بازاریابی

تیم انکنینگ – رئیس هیئت مشورتی

کوری پیتز- توسعه دهنده

ارمیاس کلپت – توسعه دهنده

لیندسی پپ – پشتیبانی مشتری

ملیسا مک کوسکر – ارتباطات

 

نقشه راه Presearch

تیم Presearch به بسیاری از هدف هایی که در نقشه راهشان است دست یافته اند ، که این اهداف شامل دسترسی به بیش از 2.3 میلیون عضو و بیش از 1.7 میلیون جست و جو روزانه ، انتشار سیستم توکت به عنوان پاداش ، راه اندازی یک بازار توکن ، قرار دادن توکن PRE در چندین صرافی رمزنگاری شده ، و سایر موارد است.

 

نقشه راه آینده شامل افزودن ویژگی های زیر است:

لیزینگ توکن

خزنده وب Presearch غیر متمرکز

شبکه تبلیغات خارجی

دروازه گره غیر متمرکز

شبکه خارجی سایت

ویژگی های منحصر به فرد Presearch

 

 

 سیستم پاداش

در ابتدا ، سیستم پاداش بدون هیچ محدودیتی اعمال شد.  پس از مدتی ، با سوء استفاده برخی از کاربران ، یک سیستم تأیید پاداش (RVS) ایجاد شد.  این سیستم فعالیت های جستجوی غیرطبیعی را تشخیص می دهد و فعالیت های کلاهبرداری را مسدود می کند تا مطمئن شود که پاداش ها تنها به کاربرانی ارائه می شود که استفاده مفید داشته اند.

 موتور جستجوی غیر متمرکز

موتور Presearch بر اساس یک فناوری غیر متمرکز با استفاده از قدرت گره های غیر متمرکز که توسط اعضای تیم آن اداره می شود ، کار می کند.

 فرصت های بازاریابی

موتور Presearch فرصتی را برای بازاریاب ها ، ارائه می دهد .بازاریاب ها در پایگاه کاربران  Presearch تبلیغات را به عهده دارند.  بر خلاف گوگل ، که کاربران برای ایجاد تبلیغات در موتور جستجو باید حساب Google Adsense خود ایجاد کرده و مبلغ قابل توجهی بپردازند ، Presearch به تبلیغ کنندگان اجازه می دهد تا توکن های PRE خود را در یک کلمه کلیدی قرار دهند و جایزه تبلیغات را به تبلیغ کننده ای که بیشترین تعداد توکن را دارد ، پاداش دهد.

 

تمرکز بر حریم خصوصی

یکی از نقاط قوت موتور Presearch سیاست حفظ حریم خصوصی داده ها است.  این پلتفرم ادعا می کند که موتور آن هیچ گونه اطلاعاتی از کاربر ، ذخیره نمی کند زیرا در یک شبکه غیر متمرکز اجرا می شود و بر خلاف سایر موتورهای جستجو ، دارای نرم افزاری با منبع باز است.

 ویژگی های جستجوی تعاملی

موتور Presearch مجموعه ای از ویژگی های جستجوی تعاملی را ارائه می دهد.  کاربران می توانند علاوه بر Presearch از موتورهای Google ، YouTube ، DuckDuckGo ، CoinMarketCap ، CoinGecko ، Twitter و بسیاری دیگر از موتور های جستجوی سفارشی استفاده کنند.

علاوه بر تنوع توابع جستجو ، موتور جستجوی اصلی پلت فرم نتایج نسبتاً بهتری را ارائه می دهد.  به عنوان مثال ، هنگامی که “بیت کوین” را جستجو می کنید ، تمام اطلاعات مربوطه ، آمار و سایر جزئیات مهم را دقیقاً در بالا دریافت خواهید کرد.  این باعث صرفه جویی در وقت کاربران می شود و به آنها کمک می کند تا اطلاعات خود را در مقایسه با سایر موتورهای جستجوی محبوب موجود در بازار سریعتر دریافت کنند.

 بازار Presearch

بازار موجود در Presearch می تواند برای خرید توکن های PRE استفاده شود.  در یک معامله واحد ، حداقل 1000 و حداکثر  25000توکن PRE قابل دستیابی است.  برای خرید توکن PRE ، کاربران می توانند از بیت کوین ، اتریوم یا انتقال دلار استفاده کنند.

 

توکنومیک Presearch

توکن های PRE به عنوان توکن های استاندارد بلاک چین ERC20 عمل می کنند.  حجم گردش آن تقریباً 425 میلیون PRE است.  قبلا کل عرضه این توکن ها  1 میلیارد بود که نیمی از آن در آوریل 2020 سوزانده شد. در حال حاضر توکن های PRE حداکثر 000،000، 500 عرضه دارند.

500 میلیون توکن PRE به شرح زیر اختصاص داده می شود:

40 میلیون برای تبلیغات کلمات کلیدی در نظر گرفته شده است.

100 میلیون برای گره ها در نظر گرفته شده است.

75 میلیون منبع محفوظ است.

425 میلیون توکن در گردش است.

قیمت Presearch

Presearch  در حال حاضر در حدود 0.3813 دلار تا 4 اکتبر 2021 معامله می شود. حجم معاملات 24 ساعته آن در مبادلات حدود 3.874.734 دلار است.

پیش بینی قیمت و چشم انداز آینده Presearch

با وجود تسلط بر موتورهای جستجوی برتر مانند گوگل ، یاهو ، بینگ و … در حال حاضر ، موتور Presearch می تواند به راحتی انقلابی در دنیای موتورهای جستجو محسوب شود.  گوگل به تنهایی سهم 90 درصد از بازار موتورهای جستجو را در اختیار دارد ، بنابراین این سوال را مطرح می شود که چرا موتور Presearch در برابر چنین غول قدرتمندی در صنعت جست و جو  شانس دارد؟  پاسخ در یک کلمه نهفته است: حفظ حریم خصوصی.

توسط بسیاری از مقامات چندین کشور تایید شده است که بسیاری از غول های بزرگ فناوری ، از جمله گوگل ،  قوانین اساسی حفظ حریم خصوصی کاربران را نقض کرده اند.  اخیراً گوگل و آمازون به دلیل ردیابی کوکی ها بدون رضایت خودکاربر 120 میلیون و 42 میلیون دلار جریمه شده اند.  اینجاست که موتور Presearch می تواند با بازاریابی خود را  به عنوان تنها موتور جستجوی غیر متمرکز معرفی کند که به حریم خصوصی داده ها و رضایت کاربر احترام گذاشته و از آن محافظت می کند ، علامت گذاری کند.  اگر این پروژه به عنوان قهرمان موتورهای جستجوی خصوصی ظاهر شود ، می تواند هجم عظیمی از کاربران را به سمت خود جذب کند و باعث شود قیمت توکن PRE به 1 دلار برسد.

یک رقابت عمده بین  موتورهای جستجو که دارای ویژگی حریم خصوصی هستند، مانند DuckDuckGo  وجود دارد.  با این حال ، سیستم پاداش ارائه شده توسط موتور Presearch  نقطه قوتی است که می تواند از رقبای خود که بر حریم خصوصی متمرکز هستند پیشی بگیرد.

توکن های PRE در بستر اتریوم میزبانی می شوند.  دومین ارز رمزنگاری شده بزرگ در جهان ، اتریوم می باشد که  قرار است در آینده نزدیک به روزرسانی اتریوم 2.0 خود را راه اندازی کند.  این به روز رسانی باعث می شود که کل شبکه اتر پایدارتر شود و تراکنش های سریعتر و ارزان تر را در کنار سایر مزایا ، برای تمام پروژه های میزبانی شده بر روی پلتفرم آن فراهم آورد.  هنگامی که ETH 2.0 راه اندازی می شود ، انتظار می رود که هجم زیادی از کاربران رمزنگاری به شبکه Ether روی آورند ، که ممکن است باعث افزایش قابل توجه قیمت اکثر توکن های میزبانی شده در بستر اتریوم ، از جمله توکن PRE شود.

در حال حاضر ، توکن PRE 0.3813 دلار است و به نظر می رسد نمودار در 24 ساعت اینده در یک روند صعودی حرکت می کند.

بازار کلی ارزهای دیجیتال در حال حاضر دارای بزرگترین ارز رمزنگاری است و اغلب بزرگترین شاخص بازار رمزنگاری ، بیت کوین (BTC) بین44800 تا48500 دلار در نوسان است. آلت کوین های عمده نیز افزایش قیمت قابل توجهی را نشان می دهند.   تحلیلگران ارزهای دیجیتال، این را نشانه ای از نوسانات بالا می دانند ، بدین معنا که با وجود اینکه توکن PRE در حال حاضر در روند صعودی را طی میکند، قبل از سرمایه گذاری روی هر ارز رمزنگاری شده تحت شرایط فعلی باید احتیاط کرد.

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا