اخبار رمز ارز

Decentraland سوار موج متاورس فیسبوک به سمت 5.60 دلار

به نظر می رسد که توکن MANA Decentraland وارد یک دوره تثبیت کوتاه شده است و در روندی ثابت قبل از شتاب بعدی خود است.

توکن MANA Decentraland در حال کشف قیمت است و به نظر می رسد برای سودهای بیشتر آماده می شود.

چندین پروژه رمزنگاری مرتبط با متاورس در چند روز گذشته پس از اعلام غیرمنتظره تغییر نام تجاری فیس بوک افزایش یافته اند. پنجشنبه گذشته، غول فناوری بزرگ، فیس بوک ، فاش کرد که نام خود را به “Meta” تغییر خواهد داد و تمرکز خود را به دنیای واقعیت مجازی معطوف خواهد کرد.

مارک زاکربرگ، مدیر عامل فیس بوک، در یک ویدیوی ارائه در مورداین موضوع  مورد بحث گفت:

“ما هنوز هم شرکتی هستیم که فناوری را پیرامون مردم طراحی می کنیم. اما اکنون ما یک ستاره راهنمای جدید داریم: کمک به آوردن متاورس به زندگی.”

زاکربرگ همچنین تایید کرد که فیس بوک در آینده از NFT ها پشتیبانی خواهد کرد.

اگرچه بسیاری از توکن‌های مشابه دیگر مانند SAND و AXS با این اخبار نیز افزایش یافتند، توکن MANA Decentraland بزرگترین جهش را انجام داد و با افزایش بیش از 640 درصدی به بالاترین قیمت تاریخ 4.70 دلار رسید. اکنون، به نظر می‌رسد این دارایی قبل از صعود بعدی خود وارد یک دوره ادغام کوتاه شده است.

نمودار چهار ساعته MANA نشان می دهد که این توکن می تواند یک پرچم گاوی را تشکیل دهد. افزایش 200 درصدی که بین 30 اکتبر و 31 اکتبر ثبت شد، الگوی میله پرچم را ایجاد کرد. در همین حال، مثلث متقارن که از آن زمان در حال توسعه است، الگوی پرچم را ایجاد می کند.

افزایش فشار خرید که به MANA اجازه می دهد از خط روند بالای پرچم با قیمت 3.30 دلار عبور کند، می تواند نشان دهنده یک شکست احتمالی باشد. در این صورت، ارزش بازار Decentraland می تواند نزدیک به 67 درصد افزایش یابد و به 5.56 دلار برسد.

هدف قیمت با اندازه گیری ارتفاع میله پرچم و افزودن آن فاصله به نقطه شکست تعیین می شود.

شایان ذکر است که MANA باید به معاملات بالای 2.60 دلار ادامه دهد تا چشم انداز صعودی را تأیید کند. با این حال، اگر نتواند حفظ شود، افزایش فشار فروش می تواند منجر به اصلاح شدید به سمت 1.55 دلار شود.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا