اخبار رمز ارز

اصلاح سه درصدی XRP و جا به جایی صد میلیون دلاری آن توسط نهنگ ها

در پی از دست دادن بخش کوچکی از ارزش قبلی XRP ، فعالیت نهنگ های XRP افزایش می یابد. دو تراکنش به ارزش تقریبی 50 میلیون دلار در بلاک چین ریپل ظاهر شد.

اولین تراکنش زنجیره ای ، بین کیف پول های Bithumb یا مستقیماً در داخل پلت فرم انجام شد. مبلغی کلان بین دو کیف پول جابجا شد. 54،820،064 XRPمعادل 52،973،058 دلار از کیف پول ناشناخته به کیف پول ناشناخته منتقل شد.

با توجه به پیج کیف پول در جستجوگر بلاک چین، این دو کیف پول بیش از 200 میلیون XRP را در خود جای داده و دائماً تراکنش های مختلفی را به آدرس های کوچکتر انجام می دهند. این نهادها بیشتر به عنوان کیف پول گرم برای برداشت در بورس یا ایجاد سفارش در بازار استفاده می شوند.

در حالی که تراکنش اول بین دو نهاد شناخته شده انجام شد، تراکنش دوم با دو کیف پول به ارزش کل 212 میلیون دلار کاملاً ناشناس باقی مانده است.

کیف پول کوچک‌تری که فقط سه میلیون کوین را در خود جای می‌دهد به یک صرافی متمرکز متصل است، در حالی که کیف پول مهم‌تر نهنگ، ناشناس است و به احتمال زیاد به هیچ صرافی وابسته نیست. مجموع دارایی کیف پول نهنگ 200 میلیون است.

در زمان انتشار این خبر، XRP با قیمت 0.97 دلار معامله می‌شود و تقریباً 3 درصد از ارزش خود را در این هفته از دست می‌دهد، در حالی که قبلاً از زمان آخرین بازگشت اش ، بیش از 14 درصد ،قیمت اش افزایش یافته بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا