اخبار رمز ارز

فانتوم نشانه هایی از بهبودی را نشان داده است

با بازار خرسی ، تمایل مردم به توکن‌ فانتوم (FTM) هم کمتر شده است.

از قبل از شروع زیان های بزرگ در بازار در اوایل این هفته ، قیمت FTM در منطقه قرمز معامله می شد.

پس از کاهش آخرین روند نزولی فانتوم، نشانه هایی از بهبود به نظر می رسد ، اما تحلیلگران بر این باورند که سناریو این بار مانند همیشه نخواهد بود.

فانتوم یکی از شبکه های بلاک چین بسیار مقیاس پذیر برای بخش مالی غیرمتمرکز است. بیت کوین پس از رسیدن به اوج جدید در ماه گذشته دچار روند نزولی شد و  بر کل بازار تأثیر منفی گذاشت. قابل ذکر است، این آخر هفته، بیت کوین تقریباً 10 هزار دلار در یک شب از دست داد. در واقع، بازار کریپتو قربانی حمله خرس ها شد زیرا به طور کلی بیش از 410 میلیارد دلار ارزش بازار خودش را از دست داد.  FTM هم مانند سایر ارزها دچار افت قیمت شد. اگرچه این کاهش اولین باری نبود که برای FTM اتفاق می افتاد، اما جدیدا این دارایی نشانه هایی از بهبود را نشان داده است.

افت اخیر فانتوم و سایر آلتکوین‌ها ناگهانی نبود، زیرا برای مدتی بود که قیمت ها در منطقه قرمز معامله می‌شدند. قابل توجه است زمانی که FTM بیش از 30 درصد کاهش داشت ، بیشترین میزان کاهش در بین کوین های بازار بود.این آلت کوین پس از این روند نزولی اندکی بهبود یافت و میزان افت آن به 19 درصد رسید.

اما در 24 ساعت با افت قابل توجه  25 درصد مواجه شد. در واقع، این افت پس از هشت روز طولانی با شمع‌های قرمز رخ داد که موجب کاهش بیش از 20 درصد توکن‌های فانتوم شد. به طور کلی، قیمت FTM در 9 روز گذشته بیش از 40 درصد از دست داده است.

همچنین بخوانید:   رکورد جدید قیمت Terra (LUNA) در 100 دلار و به دست آوردن جایگاه نهم

به گفته تحلیلگران، این اولین باری نیست که سرمایه گذاران آلتکوین شاهد چنین چیزی هستند. قابل ذکر است که این توکن در اوایل ماه نوامبر بیش از 41.5 درصد کاهش ارزش داشته است.

اما، دقیقاً پس از کاهش ارزش خود در نوامبر، قیمت آن بیش از 40 درصد در هفت روز بعد افزایش یافته است. تحلیلگران نگران هستند که این افزایش این بار ادامه دار نباشد زیرا برخی از شاخص ها برای FTM به شدت نزولی ذکر شده اند. علاوه بر این، نقاط سفید سهموی SAR به تازگی موقعیت خود را تغییر داده اند تا بالای شمع ها حرکت کنند و MACD در سناریوی فعلی کاملاً نزولی است.

از سوی دیگر، مشاهده شده است که FTM در جذب سرمایه گذاران جدید بسیار خوب عمل کرده است. قابل توجه است که از زمان رالی ماه آگوست فانتوم، ارقام STH بیش از 17 درصد رشد داشته است.

وقایع این آخر هفته در یک شب اتفاق افتاد و TVL را در بازار فانتوم DeFi نیز تحت تاثیر قرار داد. شایان ذکر است، ارزش قفل شده کل در بازار بیش از 16 درصد سقوط کرده است.

با این حال، از آنجایی که توسعه بلاک چین به سرعت در حال تکامل است، می تواند شاهد ورود سرمایه گذاران بیشتری باشد. در نهایت، با پذیرش بیشتر این توکن، قیمت فانتوم تواند مطابق با آن واکنش نشان خواهد داد.

 

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا