اخبار رمز ارز

XRP، درخشش تونکوین؛ پیش فروش کانگامون رشد گسترده ای را نشان می دهد

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

در میان بازاری پر از غول های تثبیت شده، XRP و Toncoin عملکرد قوی از خود نشان می دهند، با این حال پیش فروش KangaMoon (KANG) به عنوان یک پیشرو ظاهر می شود و پتانسیل رشد عمده ای را در فضای میم کوین ارائه می دهد.

XRP (XRP) علیرغم اصلاح گسترده تر بازار که آن را به عنوان یک ارز دیجیتال اصلی برای بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران قرار داده است، همچنان در نمودارها صعودی باقی مانده است. از سوی دیگر، Toncoin (TON) در ماه گذشته شاهد افزایش سریع 135.5 درصدی قیمت بوده است که آن را به عنوان یک بازیگر اصلی بازار معرفی کرده است.

در این میان، کانگامون (KANG) با پیش فروش خود بیشترین رشد را داشته است و تنها در ابتدای راه است که ممکن است در آینده دستاوردهای بسیار بیشتری داشته باشد.

XRP وارد شتاب صعودی می شود و 25.8 درصد افزایش می یابد

XRP شاهد افزایش قیمت چشمگیری است زیرا ارزش آن از سال تا به امروز (YTD) 25.8 درصد افزایش یافته است. علاوه بر این، طی ماه گذشته، قیمت XRP 12 درصد افزایش یافته است و همچنین در هفته گذشته افزایش سریعی داشته است.

در این مدت، کریپتو XRP از نقطه پایین 0.6055 دلار به حداکثر ارزش 0.6565 دلار رسید و اکنون 0.80 دلار مانع اصلی بعدی قیمت آن است. اگر کریپتو موفق شود از این نقطه عبور کند، می تواند به ارتفاعات جدیدی برسد و طبق پیش بینی قیمت XRP، تحلیلگران حداکثر ارزش 1 دلار را تا پایان سال 2024 پیش بینی می کنند.

Toncoin از سال تا به امروز 146.5٪ صعود را تجربه می کند

عملکرد Toncoin در نمودار بسیار مطلوب تر از XRP است، زیرا کریپتو نسبت به سال گذشته 146.5٪ افزایش یافته است. علاوه بر این، قیمت Toncoin در ماه گذشته 135.5٪ افزایش یافت و در هفته گذشته 22٪ افزایش یافته است.

در این مدت، عملکرد کلی رمزارز Toncoin منجر به افزایش از 4.06 دلار به حداکثر ارزش 5.60 دلار شد. در نتیجه، طبق پیش‌بینی قیمت Toncoin، می‌تواند سال 2024 را با قیمت 3.46 دلار به پایان برساند و آن را تبدیل به یک آلت‌کوین جامد کند.

KangaMoon تغییراتی را در فضای memecoin به ارمغان می آورد

کانگامون یکی از جدیدترین ارزهای دیجیتالی است که وارد بازار شده است، اما حتی در طول دوره پیش فروش خود، به دلیل اکوسیستم وسیع و عرضه جامد، در کنار تغییراتی که در فضای میم کوین به ارمغان می آورد، توانسته است شاهد رشد انفجاری باشد.

برخلاف پروژه های رقیب در این صنعت، KangaMoon عناصر Social-Fi را در کنار یک بازی Play-to-Earn (P2E) و رویکرد جامعه محور معرفی می کند. علاوه بر این، یک بازار اختصاصی وجود دارد که در آن هر کسی می تواند کلکسیون های دیجیتالی را بخرد، بفروشد یا حتی تجارت کند. این پروژه به مرحله 4 پیش فروش خود رسیده است، جایی که با 0.014 دلار معامله می شود. این نشان دهنده افزایش 180 درصدی قیمت نسبت به قیمت اولیه آن است و تحلیلگران افزایش 100 برابری را در زمان عرضه پیش بینی می کنند.

خلاصه

واضح است که XRP و Toncoin هر دو در نمودارها غالب هستند، اما علیرغم موفقیت آنها، بسیاری از آنها به پیش فروش KangaMoon برای فرصت های با بازگشت سرمایه بالا روی آورده اند. به دنبال پیش‌بینی قیمت عظیم و حرکت صعودی کلی، معامله‌گران و سرمایه‌گذاران به سرعت در حال انباشت آن هستند. این جنبه ها KANG را به یکی از بهترین آلتکوین ها برای سرمایه گذاری تبدیل می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت کنگامون مراجعه کنید یا به انجمن تلگرامی آنها بپیوندید.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا