اخبار رمز ارز

Matic جایگاه شیبا اینو را از نظر ارزش بازار گرفت

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، MATIC  جایگاه شیبا اینو را از نظر ارزش بازار گرفته است. با ارزش بازار فعلی 16.59 میلیارد دلار، MATIC اکنون در رده سیزدهمین ارز دیجیتال بزرگ بالاتر از ارزش بازار شیبا اینو با 15.59 میلیارد دلار قرار دارد.

در 11 ژانویهPolygon (MATIC) تقریباً 16 درصد رشد کرد. جامعه Polygon همچنین از خبر آماده شدن آسوشیتدپرس (AP) برای راه‌اندازی بازار NFT خود در بلاک چین Polygon استقبال کرد.

U.Today قبلاً گزارش داده بود که سرمایه گذاران بزرگ میلیون ها توکن MATIC را خریداری کرده اند. Polygon همچنین اولین Plonky2 را اعلام کرد، یک SNARK بازگشتی که ادعا می‌کند 100 برابر سریع‌تر از جایگزین‌های موجود است و به طور بومی با اتریوم سازگار است.

در توسعه فعلی، Polygon ورود هاردفورک مورد انتظار لندن را به شبکه اصلی خود پس از ارتقای موفقیت‌آمیز EIP-1559 در شبکه آزمایشی پ خود در سال گذشته را اعلام کرد. EIP-1559 که سوزاندن توکن MATIC و سایر EIP های مرتبط را معرفی می کند، در تاریخ 18 ژانویه حدود ساعت 3:00 صبح به وقت ET/8 صبح UTC در شبکه اصلی فعال می شود.

فعالیت قیمت شیبا اینو

شیبا اینو پس از نزول به 0.0000255 دلار در 10 ژانویه، بازگشتی جزئی پس از رالی اکتبر 2021 را نشان داد.

شیبا اینوفرصتی برای خرید در افت است، زیرا در حال حاضر در حمایت حیاتی قرار دارد و از اواخر اکتبر 2021 نزدیک به 220 درصد افزایش یافت.

جایی که شیبا اینو در آینده قرار دارد، نامشخص است و یک شیب اندکی رو به بالا RSI ممکن است نشان دهنده جهش در کوتاه مدت اما با شانس بیشتری برای تثبیت باشد.

در زمان انتشاراین خبر، SHIB با قیمت 0.00002840 دلار، 5.08 درصد افزایش در 24 ساعت گذشته داشت. طبق داده‌های CoinMarketCap، شیبا اینو نیز از نظر ارزش بازار در رتبه چهاردهمین ارز دیجیتال بزرگ قرار دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا