اخبار رمز ارز

Axiom 20 میلیون دلار برای دسترسی به داده های اتریوم تضمین می کند


Axiom، یک پروتکل داده در حال ظهور اتریوم، 20 میلیون دلار بودجه سری A را برای اثبات دانش صفر تضمین کرده است.

یک زیربنای تکنولوژیکی کلیدی Axiom استفاده آن از اثبات های دانش صفر (اثبات ZK) است. این ابزارهای رمزنگاری، تراکنش ها را بدون افشای جزئیات خاص آنها تأیید می کنند. آنها در فعال کردن روش Axiom برای دسترسی و پردازش داده‌های تاریخی اتریوم بسیار مفید هستند.

هسته اصلی نوآوری Axiom توانایی آن در اعطای ظرفیت به توسعه دهندگان قراردادهای هوشمند برای بازیابی داده های تاریخی اتریوم است. سپس داده ها به صورت خارجی و خارج از شبکه اصلی بلاک چین پردازش می شوند. این رویکرد کارایی را افزایش می‌دهد و برخی از محدودیت‌های ذاتی قراردادهای هوشمند اتریوم، به‌ویژه ناتوانی آن‌ها در دسترسی مستقیم به داده‌های بلاک چین قدیمی را برطرف می‌کند.

قراردادهای هوشمند اتریوم در طول تاریخ با چالش هایی در دسترسی به داده های قدیمی مواجه بوده اند و راه حل هایی مانند اوراکل ها برای پر کردن این شکاف در حال ظهور هستند. با این حال، این اوراکل ها دارای معایبی هستند، از جمله هزینه های بالا و محدودیت های محاسباتی.

رویکرد Axiom، که شامل اجرای یک پردازنده مشترک خارج از زنجیره می‌شود که داده‌ها را پردازش می‌کند و سپس آن‌ها را با اعتبار سنجی اثبات‌های ZK با بلاک چین اتریوم همگام‌سازی می‌کند، راه‌حل جدیدی برای این چالش‌ها ارائه می‌کند – قرار دادن Axiom به عنوان یک بازیگر محوری در چشم‌انداز در حال تکامل بلاک چین. پردازش و دسترسی به داده ها

را منابع مالی دور در درجه اول توسط Paradigm و Standard Crypto، دو نهاد قابل توجه در فضای سرمایه گذاری رمزنگاری، رهبری می شد. بودجه به ارتقای پروتکل و گسترش تیم اختصاص خواهد یافت.

ما را در Google News دنبال کنیدنوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا