پاداش در ازای کاردرآمد بدون سرمایه گذاری

کسب دلار از بازاریابی در سایت MaxBounty را تجربه کنید

MaxBounty یکی از بهترین سایت های CPA (پاداش در ازای کار) و بازاریابی شبکه ای است که فرصتی را برای بازاریابان محیا می کند که برای شرکت های مختلف بازاریابی کنند و پول بیشتری از طریق مشتریانی که برای این شرکت ها می برند کسب کنند و از این طریق کسب دلار از بازاریابی را تجربه کنند

MaxBounty از مدل بازاریابی  CPA یا پاداش در ازای کار  استفاده  می کند که به این مفهوم است بازاریاب از طریق بازدیدکنندگان سایت صاحب درآمد می شود حتی درصورتی که بازدیدکنندگان تمایلی به خرید از سایت نداشته باشند و خریدی ثبت نکنند.

کسب دلار از بازاریابی

بازدید کنندگان سایت و افرادی که از طریق شما وارد سایت می شوند تنها کافی است که آدرس ایمیل یا کد پستی خودشان را برای دریافت اخبار سایت و یا کدهای تخفیف که از طرف سایت به بازدیدکنندگان اهدا می شود ثبت کنند.

چنانچه در طول روز زیاد از تلفن همراهتان استفاده می کنید پیشنهاد می کنیم کسب درآمد از طریق موبایل را هم تجربه کنید

آموزش کسب دلار از بازاریابی در سایت MaxBounty:

روش همکاری با این شرکت به این گونه است که ابتدا در سایت وارد شوید و فرم ثبت نام در برنامه بازاریابی را تکمیل کنید .

درحالیکه بسیاری از سایت های دیگر CPC بعد از ثبت نام حساب شما را تایید می کنند اما این سایت اطلاعات شما را به صورت دستی بررسی می کند زیرا آنها تمایل دارند بازاریابانی حرفه ای با تجربه داشته باشند .

فرآیند تایید شما بیشتر شامل بررسی آدرس سایت شما می شود این که آدرس سایت شما سابدامنه ای از wordpress و Blogger و Weebly نباشد و البته سایت شما تازه تاسیس نباشد و حداقل چند ماهی از ایجاد آن گذشته باشد.

همچنین بخوانید:   از طریق طراحی چاپ لباس پولدار شوید

چند روز پس از ثبت نام ،کارشناسان maxbounty با شما تماس می گیرند و شما را برای استفاده بهتر از سایت و روش های بازاریابی آموزش می دهند .

پس از تایید شما می توانید وارد سایت شوید و از میان آفرهای CPC هرکدام را که دوست دارید بردارید و در وبسایتتان قرار دهید.

 

 

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا