اخبار رمز ارز

پذیرش شیبا اینوتوسط AMC، بزرگترین سینمای زنجیره ای دنیا

AMC ، شماره یک سینماهای زنجیره ای در جهان، در حال بررسی استفاده از ارز رمزنگاری شده شیبا اینو برای پرداخت بلیط سینما و خرید از غرفه های کنار سینماست.

مدیر عامل شرکت AMC ،  آدام آرون یک نظرسنجی در حساب توییتر خود راه انداخت و این سوال را پرسید که آیا شرکت باید قاتل دوجکوین را بپذیرد.

تا ساعت 12:07 صبح ، 33079 رای داده شده بود که 82.5٪ از آنها شیبا اینو را انتخاب کرده بودند.

سوال آدام آرون : “همانطور که می دانید، اکنون می توانید کارت های هدیه AMC را با استفاده از ارز رمزنگاری شده خریداری کنید و گروه فناوری اطلاعات ما در حال نوشتن کد هستند تا به زودی بتوانیم پرداخت های آنلاین را به صورت بیت کوین، اتریوم، لایت کوین و دوج کوین بپذیریم. آیا باید برای گرفتن شیبا اینو هم تلاش کنیم؟”

آرون نظرسنجی مشابهی را در توییتر انجام داد تا نظر فالوورهای خود را در مورد دوجکوین در ماه سپتامبر بگیرد و توجه کسی رئیس تسلا ایلان ماسک را به خود جلب کرد.

اوایل اکتبر امسال، مدیر عامل AMC اعلام کرد که پشتیبانی از میم کوین اصلی در اوایل سال 2022 اضافه خواهد شد.

بیت کوین، اتر، لایت کوین و بیت کوین کش قرار است تا پایان سال به عنوان روش های پرداخت جدید اضافه شوند. در توییت فوق ، آرون می گوید که تیم متخصص IT او در حال حاضر روی این موضوع کار می کنند.

AMC در حال حاضر دوج کوین و سایر ارزهای دیجیتال را برای کارت های هدیه فیزیکی می پذیرد.

به نظر می رسد شیبا اینو و دوج کوین، دو میم کوین بزرگ، برای زنجیره فیلم مناسب هستند. سهام AMC در اوایل سال 2021 به دلیل معامله گران شورشی از گروه WallStreetBets در Reddit که به شدت سهام کوتاه شده را خریداری می کردند، رو به نابودی گذاشت.

سهام زنجیره فیلم نسبت به امروز 1652 درصد افزایش یافته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا