اخبار رمز ارز

شیبا اینو 10 درصد افزایش یافت در حالی که سکه میم هوش مصنوعی جدید 3.5 میلیون دلار افزایش یافت

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

در میان نشانه‌هایی از علاقه مجدد به ارزهای دیجیتال میم، شیبا اینو (SHIB) امروز 10 درصد افزایش را به ثبت رسانده است که نشان‌دهنده احیای شور و شوق بازار است. به طور همزمان، راه اندازی یک سکه میم جدید، Scotty the AI، توجهات را به خود جلب کرده است و پیش فروش آن به سرعت از 3.5 میلیون دلار بودجه فراتر رفت.

پمپ Shiba Inu با نگاه کردن معامله گران به ATH از سر گرفته می شود

SHIB در این ماه موفقیت قابل توجهی داشته است و 266 درصد رشد کرده و 15 میلیارد دلار به ارزش بازار خود اضافه کرده است.

دوره پرهیاهو به اوج قیمت 0.000045 دلار رسید، در نیمه راه تا اکتبر 2021 ATH 0.00008845 دلاری.

اما پس از چنین پیروزی، شیبا اینو و بقیه بازار سکه‌های میم سرد شدند و SHIB بین 0.00003 تا 0.000038 دلار تثبیت شد.

با این حال، به نظر می رسد که SHIB خود را برای مرحله بعدی خود آماده می کند، از مرز 0.000031 دلار عبور کرده و امروز 10 درصد افزایش یافته است.

SHIB در حال حاضر با قیمت 0.0000341 دلار، دارای ارزش بازار 19.9 میلیارد دلار و حجم معاملات 24 ساعته 3.5 میلیارد دلار است.

شیبا اینو 10 درصد افزایش یافت در حالی که سکه میم هوش مصنوعی جدید 3.5 میلیون دلار افزایش یافت - 1

با توجه به اقدامات بعدی، معامله گران به طور قابل توجهی خوش بین هستند.

تحلیلگر Crypto Sheriff وزن کرد در X، اشاره کرد که شیبا اینو در میان یک مثلث متقارن قرار دارد و احتمالاً به زودی به سمت بالا خواهد رفت.

این تحلیلگر هدف قیمتی مشخصی را ارائه نکرد اما از فعالان بازار خواست “روی اهداف بالاتر تمرکز کنند زیرا اکنون در فصل افزایشی هستیم.”

شیبا اینو 10 درصد افزایش یافت در حالی که سکه میم هوش مصنوعی جدید 3.5 میلیون دلار افزایش یافت - 2

با این حال، یکی از تحلیلگرانی که اهداف مشخصی را ارائه کرد PullbackSignal بود. با ارسال در TradingView، Pullbacksignal بالاترین بالقوه 0.0000580 دلار را پیش بینی کرد.

با انجام پیش‌بینی در هفته گذشته، زمانی که SHIB با قیمت 0.00002371 دلار معامله می‌شد، ایده تجارت در حال حاضر به نتیجه می‌رسد. با این حال، هدف تحلیلگر فضایی برای افزایش 70 درصدی نسبت به قیمت فعلی آن باقی می گذارد.

با این حال، آلن سانتانا، تحلیلگر، با در نظر گرفتن چشم انداز بلندمدت، روند صعودی قابل توجهی را پیش بینی می کند.

«با نگاهی به این نوع اقدام، اولین باری که حجم پس از مدت‌ها بسیار بالا می‌رود، نشان می‌دهد که چرخه جدیدی در بازار شروع شده است. یک RSI بسیار قوی از صدای فوق العاده بالا پشتیبانی می کند. نمودار آسان است،» او نوشت.

این تحلیلگر دو هدف قیمتی را در بازه زمانی هفتگی ارائه کرد: 0.000057 دلار و 0.00014 دلار.

شیبا اینو 10 درصد افزایش یافت در حالی که سکه میم هوش مصنوعی جدید 3.5 میلیون دلار افزایش یافت - 3

بر اساس پیش‌بینی سانتانا، 0.00014 دلار ممکن است اوج بازار گاوی SHIB باشد، که بالاترین چرخه گذشته را پشت سر بگذارد و فضا را برای افزایش 311 درصدی نسبت به قیمت فعلی آن فراهم کند.

با این حال، سایر میم کوین ها نیز برای سودهای قابل توجهی آماده هستند. یکی از آن‌ها پیش‌فروش Scotty the AI ​​است که توسط یک تحلیلگر برجسته تا 10 برابر پشتیبانی می‌شود.

پیش فروش پرطرفدار Scotty the AI ​​به 3.5 میلیون دلار رسید

به موازات عملکرد SHIB، سکه Scotty the AI ​​به سرعت به موضوع مورد علاقه سرمایه گذاران تبدیل شده است که با ترکیب منحصر به فرد جذابیت میم و فناوری پیشرفته متمایز شده است.

اسکاتی با وعده استفاده از هوش مصنوعی برای افزایش امنیت بلاک چین، رویکرد جدیدی را در بخش ارزهای دیجیتال ارائه می‌کند که سرگرمی را با ابزار عملی ترکیب می‌کند.

این ترکیبی از ویژگی‌های هوش مصنوعی و میم کوین منجر به علاقه سرمایه‌گذاری قابل توجهی شده است، همانطور که 3.5 میلیون دلار از قبل در پیش فروش آن جمع‌آوری شده است.

تحلیلگر Jacob Bury که به دلیل پیش‌بینی‌های دقیق رمزنگاری‌اش شناخته می‌شود، هوش مصنوعی اسکاتی را دارای پتانسیل رشد ده برابری می‌داند که باعث تقویت بیشتر اشتیاق سرمایه‌گذاران می‌شود.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا