اخبار رمز ارز

سولانا سطح حمایتی را دوباره تست می کند

به نظر می رسد سولانا از7 نوامبر، در زمان بالاترین قیمت اش، پس از سقوط قیمت به یک اصلاح شدید، در حال بازگشت است.

با تغییر روند کل بازار کریپتو ، قیمت سولانا از 7 نوامبر تا 28 نوامبر تقریباً 30 درصد کاهش یافت. این اصلاح، با آنکه بی رحمانه بود، به سازندگان بازار اجازه جمع آوری نقدینگی زیر سطح حمایت 185 دلار را داد. در نتیجه، سولانا به سرعت بازگشت و 10 درصد افزایش یافت.

در حال حاضر، قیمت سولانا در حال نزول به سطح اصلاحی 50 درصدی در 197 دلار است. در برخی موارد، نوسانات نزولی می تواند تا سطوح اصلاحی فیبوناچی 62% یا 70.5% در 194 یا 193 دلار پیش رود. تست مجدد هر یک از این سطوح باعث می شود که سولانا 10٪ حرکت کند و 216 دلار را دوباره آزمایش کند. اگر فشار خرید ادامه یابد، «قاتل اتریوم» می تواند این روند را تا 15 درصد در 226 دلار افزایش دهد.

بسته به حرکت صعودی، بازارسازان همچنین می توانند قیمت سولانا را برای جمع آوری نقدینگی بالاتر از سطح 245 دلار فشار دهند. با توجه به شکل‌گیری دو سطح بالا، اگر ساختار بازار به سمت صعودی حرکت کند سولانا می‌تواند به سرعت از این منطقه بازدید کند.

در حالی که همه چیز برای قیمت سولانا رو به افزایش است، شکست سطح اصلاحی فیبوناچی 79% در 191 دلار، سولانا را به محدوده پایین در 187 دلار سوق خواهد داد که تقریباً با سطح حمایت بحرانی در 185 دلار مطابقت دارد. بسته شدن کندل روزانه زیر 185 دلار، پایین ترین سطح را ایجاد می کند و روند صعودی را از بین می برد. در این شرایط، قیمت سولانا می تواند دوباره به سطح 178 دلار برسد.

همچنین بخوانید:   بسته شدن پرونده قانونی ریپل با SEC در سال 2022

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا