اخبار رمز ارز

بازگشایی پتانسیل و رشد تبلیغاتی DeeStream

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

در چنین محیط پویایی مانند دنیای ارزهای دیجیتال، سرمایه گذاران بالقوه دائماً به دنبال پروژه هایی با چشم اندازهای آینده و تصمیمات انقلابی هستند. از میان گزینه‌های بسیار متنوع، DeeStream (DST) با مدل غیرمتمرکز و یکپارچه‌سازی بلاک چین، به‌عنوان آینده‌نگرترین گزینه برای تغییر تجارت استریم ظاهر شده است.

اما چه تفاوتی در DeeStream (DST) وجود دارد که باعث افزایش قیمت آن می‌شود، حتی در حین اجرای روند صعودی روی دیگر توکن‌های معروف، مانند Avalanche (AVAX) و Ripple (XRP)؟ بیایید سعی کنیم پتانسیل تبلیغات و ویژگی‌هایی را که باعث رشد DeeStream (DST) می‌شود، با در نظر گرفتن پویایی بازار فعلی AVAX و XRP، کشف کنیم.

بهمن (AVAX) و ریپل (XRP) در بحبوحه افزایش بازار

بازار ارزهای دیجیتال در حال بازگشت به سطحی است که آخرین بار در دوره صعودی 2021 مشاهده شده بود. این توسعه بر روی پروژه های دیگر، از جمله Avalanche و Ripple، اثر موج دار دارد.

AVAX با افزایش قیمت بیش از 135 درصدی نسبت به پایان فوریه 2023 تقریباً در هر فریم رشد قوی نشان داده است.

در همین حال، XRP به دنبال پیش‌بینی‌های جسورانه‌ای در مورد آینده این سکه، از جمله الیور میشل، بنیان‌گذار و مدیرعامل Tokentus Investment AG، XRP را برانگیخت. احساسات صعودی میشل، جایی که او می‌بیند که XRP به 10 دلار می‌رود، به ما یادآوری می‌کند که حتی با وجود این شکایت‌ها و بسیاری از سؤالات نظارتی، این پروژه تمام ظرفیت‌هایی را دارد که برای پاداش دادن به دارندگانش با بازدهی کلان نیاز دارد.

DeeStream (DST): یک تغییر پارادایم در جریان

DeeStream کلمه جدیدی در بلوک در رقابت با سایر سرویس های استریم است که درست زیر Avalanche و بالای Ripple قرار دارد. این مدلی غیرمتمرکز با بلاک چین یکپارچه است که راه جایگزینی برای اشتراک‌گذاری محتوا و نزدیک‌تر شدن به مخاطب از نظر علاقه، شفافیت و صدا دادن به سازنده ارائه می‌دهد.

مشخص می شود که نقشه اصلی DeeStream پتانسیل تبلیغاتی آن است، در عین حال به سرمایه گذاران فرصتی برای اطلاعات اولیه و پاداش دادن به چندین حساب با پیش فروش توکن ها می دهد. با کمک فناوری بلاک چین، DeeStream یک حق کامل به خریدار می دهد تا در تصمیم گیری ها و درآمدهای احتمالی شرکت کند.

علاوه بر این، توکنومیک DeeStream (DST) منحصربه‌فرد است: قیمت توکن پیش‌فروش آن برابر با 0.04 دلار است، و این توکن‌ها حقوق ویژه‌ای را منعکس می‌کنند، که همه آنها برای هر سرمایه‌گذاری که به دنبال نوآوری در فضای وب 3 و تغییرات متحول کننده در جریان است، جذاب خواهد بود. تجربه.

علاوه بر این، بازار ارزهای دیجیتال تغییر می کند. یک سرمایه گذار باید آماده ریسک با گزینه های بی شماری باشد که هر کدام فرصت ها و چالش های خود را دارند. و در حالی که پروژه‌هایی مانند Avalanche و Ripple پتانسیل رشد واقعی دارند، هنوز این DeeStream است که رویکردی مخرب نسبت به پخش و تبلیغات دارد.

با مراجعه به وب سایت رسمی، درباره پیش فروش DeeStream (DST) اطلاعات بیشتری کسب کنید.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا