اخبار رمز ارز

TON در بحبوحه IPO آتی تلگرام به بالاترین حد خود در دو سال اخیر رسید

ارز دیجیتال بلاک چین شبکه باز، تونکوین، به بالاترین سطح خود از ژانویه 2022 رسیده است و طی 24 ساعت 12 درصد افزایش یافته است.

بر اساس داده‌های CoinMarketCap، قیمت Toncoin (TON) در 24 ساعت گذشته تقریباً 12٪ افزایش یافته است و در زمان نگارش این مقاله به 3.12 دلار رسیده است. حجم معاملات طی 24 ساعت گذشته با 170 درصد افزایش به 154 میلیون دلار رسید که نشان دهنده افزایش علاقه معامله گران به این سکه است.

TON در بحبوحه عرضه اولیه اولیه تلگرام - 1 به بالاترین حد در 2 سال اخیر رسید
منبع: CoinMarketCap

TON طی ماه گذشته در میان چندین اعلامیه پرمخاطب تقریباً 50 درصد رشد داشته است. اولین کاتالیزور رشد، اعلام پیام‌رسان تلگرام مبنی بر پرداخت پول به صاحبان کانال برای تبلیغات در ارزهای دیجیتال بود. بعداً، صرافی ارز دیجیتال Binance شروع به تجارت در معاملات آتی دائمی برای توکن TON را اعلام کرد.

یکی از محرک های رشد اخیر، مصاحبه پاول دوروف، بنیانگذار تلگرام با فایننشال تایمز درباره عرضه اولیه عمومی (IPO) بود.

دوروف به فایننشال تایمز گفت که مخاطبان تلگرام به 900 میلیون کاربر رسیده است. وی همچنین خاطرنشان کرد که این پلتفرم به سوددهی نزدیک می شود و می تواند در آینده ای قابل پیش بینی در بورس اوراق بهادار عرضه اولیه کند.

دوروف که مالک تلگرام است، گفت که این شرکت ارزشی بیش از 30 میلیارد دلار از سرمایه گذاران بالقوه از جمله صندوق های فناوری جهانی دریافت کرده است. در همان زمان دوروف احتمال فروش تلگرام را رد کرد و در حال بررسی احتمال عرضه اولیه در آینده است.

“به طور کلی، ما ارزش را در آن می بینیم [an IPO] به عنوان ابزاری برای دموکراتیک کردن دسترسی به ارزش تلگرام.»

پاول دوروف، بنیانگذار تلگرام

تاجر زمان و سایت عرضه اولیه سهام را فاش نکرد. با این حال، دو طرف گفت که تلگرام احتمالاً زمانی که شرکت به سودآوری برسد و شرایط بازار مساعد شود، به دنبال یک لیست در ایالات متحده خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا