اخبار رمز ارز

SOL/USD به 149 دلار می رسد

تحلیل قیمت سولانا امروز صعودی است و انتظار داریم گاوهای خسته به مبارزه ادامه دهند.  پیش‌بینی حرکت معکوس نادرست بود زیرا به نظر می‌رسد گاوها با قدرتی جدید به میدان نبرد بازگشته‌اند و احتمالاً تا 48 ساعت آینده ادامه خواهند داد.

با کم شدن نوسانات، ارزش سولانا در برابر تغییرات کمتر آسیب پذیر می شود و شروع به حفظ حرکت فعلی می کند. با این حال، خرس‌ها کوچکترین چیزی را از دست نخواهند داد و احتمالاً به زودی بازار را دوباره تصاحب خواهند کرد. فشار گاوها قیمت را به بالای 149 دلار رساند و اگر سطح مقاومت اجازه دهد، احتمالاً حتی بالاتر هم خواهد رفت.

آخرین تحولات در تحلیل قیمت سولانا ما را به این نتیجه رساند که وضعیت فعلی بازار با کاهش تدریجی نوسانات وارد یک حرکت صعودی شده است و ارزش مقاومت کاهش یافته است. در نتیجه، سقف بالای باند Bollinger روی 152 دلار است که به عنوان یک مقاومت قوی برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger در 143 دلار است که قوی‌ترین پشتیبانی برای SOL است.

قیمت SOL/USD از منحنی میانگین متحرک عبور می کند. این نشان می دهد که بازار به دنبال یک حرکت صعودی است. می‌توانیم ببینیم که بازار در چند روز گذشته نوسانات خود را بسته است زیرا بازار روند نزولی را رد کرده و از گاوها حمایت می‌کند.

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI)56 است که باعث می‌شود ارز دیجیتال نشانه‌ای از تورم یا کاهش ارزش نداشته باشد. در عوض، یک مقدار پایدار را نشان می دهد. فعالیت خرید بیش از فعالیت فروش باعث افزایش امتیاز RSI می شود.

همچنین بخوانید:   دارندگان سولانا و اتریوم در حال جمع آوری KangaMoon هستند
تجزیه و تحلیل قیمت سولانا در24 ساعت

تحلیل قیمت سولانا در چند روز گذشته نزولی بوده است. با ورود بازار به دامنه صعودی، برای حفظ روند صعودی، نوسانات آن کاهش می یابد. با نوسانات بازار در پایین ترین سطح، گاوها فرصت بسیار خوبی دارند تا کل بازار را در بر بگیرند و برای یک روند بلندمدت حرکت کنند. حد بالایی باند Bollinger روی 185 دلار است که به عنوان قابل توجه ترین مقاومت برای SOL عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger روی 127 دلار است که به عنوان حیاتی ترین پشتیبانی برای SOL عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت SOL/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک به سمت یک حرکت صعودی است که گاوها احتمالاً در چند روز آینده آن را حفظ خواهند کرد. قیمت سولانا در 24 ساعت گذشته 2.95 درصد افزایش یافته است. گاوها از نوسانات پایانی نهایت استفاده را برده اند. گاوها بازار را از فشار نزولی رها کرده اند و به زودی با حفظ حرکت صعودی ثابت، با مقاومت روبرو خواهند شد.

به نظر می‌رسد که امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 42است که نشان می‌دهد ارز دیجیتال پایدار است، نه در سمت تورم قرار می‌گیرد و نه در سمت پایین‌تر ارزش‌گذاری شده است. امتیاز RSI به راحتی مسیر صعودی را دنبال می کند و وارد منطقه خنثی پایین می شود. افزایش امتیاز RSI نشان دهنده فعالیت خرید حیاتی تر است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت سولانا

تجزیه و تحلیل قیمت سولانا با کاهش نوسانات، صعودی باقی می ماند که نشان دهنده حرکت صعودی حفظ شده در چند روز آینده است. تغییر جهت در شرایط عادی به احتمال زیاد اتفاق نمی افتد. گاوها بازار را زیبا در دست گرفته اند، اما با کاهش مقاومت، گاوها برای افزایش قیمت با مشکل مواجه خواهند شد. با این حال، از آنجایی که حمایت قوی است و علائم نوسانی را نشان نمی دهد، کاهش ارزش بعید است.

همچنین بخوانید:   توییت چارلز هاسکینسون : پذیرش رمز ارزها کشورهای در حال توسعه را از تورم بیش از حد نجات خواهد داد

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا