اخبار رمز ارز

Quant (QNT) با وجود بازار نزولی ارزهای دیجیتال 14 درصد افزایش یافت

کوانت در ژوئن 2018 یک شبکه جهانی از بلاک چین ها و شبکه ها ایجاد کرد تا کارایی و قابلیت همکاری شبکه را بدون به خطر انداختن امنیت یا حریم خصوصی افزایش دهد. برای غلبه بر مشکلات قابلیت همکاری،کوانت به عنوان اولین سیستم عامل بلاک چین توسعه یافته است.

این پروژه بر اساس شبکه Overledger ساخته شده است و راهی برای پیوند چندین شبکه بلاک چین با استفاده از تکنولوژی ledger توزیع شده سیستم عامل است. این پروژه ادعا می کند که اولین پروژه ای است که یک سیستم عامل خاص برای بلاک چین ایجاد می کند.

شبکه Overledger

کوانت قصد دارد از Overledger برای پر کردن شکاف بین بلاک چین های مختلف استفاده کند. شبکه Overledger، که Quant ادعا می کند پایه و اساس اکوسیستم اقتصادی دیجیتال آینده است، به عنوان ستون فقرات پروژه عمل می کند.

توسعه دهندگان Overledger ممکن است برنامه های چند زنجیره ای غیرمتمرکز ایجاد کنند،که اغلب به آنها MApps گفته می شود. برای توسعه Mapp در شبکه ، توکن‌های کوانت باید نگهداری شوند.

تقریباً هر صنعتی از زمان آغاز به کار، کاربرد فناوری بلاک چین و ledger  توزیع شده را کشف کرده است. اما مشکلی با سازگاری بی عیب و نقص در بین برنامه ها وجود داشته است. به منظور اتصال بلاک چین های مختلف، کوانت از پایه ساخته شد.

کوانت سیستم عامل Overledger را ساخت تا هر پروژه مبتنی بر بلاک چین را قادر سازد به هر بلاک چین دیگری متصل شود. همچنین ممکن است یک برنامه را به برنامه های دیگر در همان اکوسیستم بلاک چین، مانند اتریوم، پیوند دهد. با توجه به CoinMarketCap، قیمت کوانت امروز 183.68 دلار با حجم معاملات 24 ساعته 79,856,639 دلار است. کوانت در 24 ساعت گذشته 14.43 درصد افزایش یافته است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا