اخبار رمز ارز

PolySwarm (NCT) در معاملات 24 ساعته 91 درصد افزایش یافت

PolySwarm (NCT) بیش از 90 درصد افزایش قیمت را در 24 ساعت گذشته به ثبت رسانده است، زیرا دارایی‌های اصلی کریپتو افت جزئی را تجربه می‌کنند. PolySwarn یک پروژه بلاک چین است که بر تقویت امنیت سایبری در فضای Web3 متمرکز شده است.

قیمت فعلی PolySwarm (NCT) 0.0397 دلار نشان دهنده افزایش 91 درصدی در 24 ساعت گذشته و افزایش چشمگیر 56.53 درصدی در هفته گذشته است. عرضه کنونی 1.7 میلیارد NCT به PolySwarm ارزش بازاری بیش از 65 میلیون دلار می دهد.

PolySwarm که مبتنی بر شبکه اتریوم (ETH) است، یک اکوسیستم هوشمند آنتی ویروس و تهدید سایبری غیرمتمرکز است که از قراردادهای هوشمند و فناوری بلاک چین برای پاداش دادن به جامعه جهانی متخصصان امنیت سایبری استفاده می کند.

به جای وابستگی به یک منبع برای امنیت سایبری، PolySwarm مکانی مشترک را فراهم می کند که در آن شرکت ها، مصرف کنندگان، فروشندگان و کارشناسان مختلف گرد هم می آیند تا یک بازار واحد ایجاد کنند.

از طریق این فرآیند مشترک، موتورهای ضد بدافزار توسط متخصصان مختلف امنیت سایبری ساخته می‌شوند که نوآوری سریعی را برای مقابله با تهدیدات در حال ظهور ایجاد می‌کند.

در حالی که این در تضاد کامل با پویایی بازار غالب است، PolySwarm به قابلیت همکاری و حل مشکلات مشارکتی معتقد است، از این رو شرکت کنندگان می توانند از محافظت جمعی ارائه شده توسط چندین راه حل ضد ویروس مطمئن باشند.

امنیت سایبری یک رشته اساسی است که از سیستم های دیجیتال، شبکه ها و داده های محرمانه در برابر حملات سایبری یا دسترسی غیرمجاز محافظت می کند. در دنیایی که تقریباً همه چیز از طریق فناوری های پیشرفته به هم متصل است، تقویت امنیت سایبری بسیار مهم است.

همانطور که PolySwarm (NCT) به حرکت صعودی خود ادامه می‌دهد، دیگر توکن‌های امنیت سایبری با ثروت متفاوتی مواجه می‌شوند. Hacken (HAI) و BLOCX (BLOCX) به ترتیب 20.32% و 34.16% سود مثبت داشته اند. از طرف دیگر، gotEM (GOTEM) با افت 37.44 درصدی مواجه است که بر ماهیت پویای بازار ارزهای دیجیتال امنیت سایبری تأکید دارد. بر اساس CoinMarketCap، Quantstamp (QSP) در 24 ساعت گذشته 8.6 درصد کاهش داشته است.

در زمان نگارش این مقاله، کل سرمایه بازار برای سکه های امنیت سایبری به 463.7 میلیون دلار با حجم معاملات 119.2 میلیون دلار به ازای هر داده CoinMarketCap می رسد.

به نظر می رسد بازار آلت کوین به دنبال افزایش اخیر بیت کوین (BTC) است که کل بازار ارزهای دیجیتال را تحت تاثیر قرار داده است.

به نظر می رسد این افزایش به دلیل احساسات مثبت پیرامون صندوق های جدید قابل معامله در بورس (ETF) و نصف شدن آینده، سرمایه گذاران بیشتری را به بازار ارزهای دیجیتال جذب کرده است.

شایان ذکر است که از زمان تصویب ETF های بیت کوین نقطه ای توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) در ژانویه، این صندوق ها سرمایه گذاری سرمایه گذاران نهادی برجسته مانند BlackRock و Fidelity Investments را به مبلغ 7.35 میلیارد دلار جذب کرده اند. این سیل پول، ارزش بیت کوین را به اوج جدیدی رسانده است.

به گفته توماس جی لی، یکی از بنیانگذاران Fundstrat، به نظر می رسد رشد بیشتر بیت کوین در سال 2024 در حال افزایش است. لی پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین (BTC) می تواند به قیمت بالای 150,000 دلار برسد که توسط پویایی عرضه و تقاضا و همچنین حمایت از پویایی عرضه و تقاضا پشتیبانی می شود. اثر ETF های نقطه ای، افزایش تعلیق در سراسر جهان همیشه در حال رشد ارزهای دیجیتال.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا