اخبار رمز ارز

PEPE شاهد افزایش شگفت انگیز بازار است. KangaMoon در پیش فروش افزایش می یابد

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

با رونق بازار سکه های میم، پپه (PEPE) و کانگامون (KANG) به عنوان رقبای برجسته ظاهر می شوند، با پپه گام های قابل توجهی در بازار و کانگامون 180 درصد در پیش فروش خود افزایش یافته و توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند.

با ادامه یافتن جنون میم کوین در ماه‌های آینده، خریداران منتظر هستند تا بهترین میم‌کوین‌ها برای سرمایه‌گذاری روی آن‌ها سرمایه‌گذاری کنند. برای جلب توجه خریداران کانگامون (KANG) نیز طی چند هفته از شروع پیش فروش، 180 درصد رشد کرده است. تحلیلگران پتانسیل رو به رشد کانگامون را مشاهده می‌کنند و معتقدند که می‌تواند در ماه‌های آینده به یک حمله صعودی عظیم ادامه دهد.

حرکت KangaMoon همچنان ادامه دارد و به 2.8 میلیون دلار پیش فروش می رسد

در حالی که پپ پربازده‌ترین سال خود را در سال 2023 سپری کرد، کانگامون می‌تواند مم سکه بعدی باشد که به ماه می‌رود، زیرا بازار ارزهای دیجیتال به روند صعودی نگاه می‌کند. KangaMoon مورد توجه گسترده خریداران قرار گرفته است و 2.8 میلیون دلار در پیش فروش جمع آوری کرده است. ویژگی های منحصر به فرد KangaMoon جالب است. انتظار می‌رود که کانگامون با ترکیب عناصر بازی برای کسب درآمد در تعاملات اجتماعی منحصربه‌فرد، به‌زودی موفق شود.

KangaMoon با بازیکنانی که نه تنها برای سرگرمی بازی می کنند، بلکه از انجام کاری که دوست دارند درآمد قابل توجهی نیز کسب می کنند، بازی را به ماجراجویی های سازنده تبدیل می کند. بازیکنان می توانند در رویدادهای مختلف بازی به صورت هفتگی، روزانه و ماهانه به رقابت بپردازند. تماشاگران در غوغای KangaMoon کنار گذاشته نمی‌شوند، آنها همچنین می‌توانند نتایج مسابقه را حدس بزنند و پیش‌بینی کنند و جوایز زیادی کسب کنند.

ورود KangaMoon به بازار ارزهای دیجیتال با جنون میم کوین همزمان شده است زیرا سرمایه گذاران در حال پیش فروش هستند. با شروع قیمت پیش فروش از 0.0050 دلار، KangaMoon اکنون با قیمت 0.014 دلار به فروش می رسد. دارندگان KangaMoon می‌توانند با اشتراک‌گذاری پست‌ها، توییت کردن و نظر دادن روی پست‌هایی که هدفشان ارتقای پلتفرم است، جوایز بیشتری کسب کنند.

با پیش فروش در مرحله 4، سرمایه گذاران می توانند در هر خرید KANG 10٪ پاداش دریافت کنند. از آنجایی که این پروژه در نظر دارد تا در سه ماهه دوم سال 2024 در صرافی های سطح 1 فهرست شود، KangaMoon فرصتی برای ورود به بازار بازی های NFT 200 میلیارد دلاری ارائه می دهد.

پپه علاقه سرمایه گذاران را به عنوان پمپ های توکن دوباره برانگیخت

پس از افزایش باورنکردنی 2023، سکه پپه با کاهش قابل توجهی قیمت، با کاهش شدید نزولی مواجه شد. با این حال، پپه در حال برداشتن گام‌های مهمی برای بازگرداندن خود به محاسبات است، به ویژه با توجه به رشد بازار سکه‌های میم در چند هفته گذشته. در نمودار قیمت ماهانه، پپه شاهد افزایش 536 درصدی بود که میم کوین رکورد جدیدی را با 0.00001074 دلار ثبت کرد.

اگرچه انعطاف پذیری پپه در نمودار هفتگی با کاهش 19 درصدی آزمایش شد، قیمت پپه همچنان بالای میانگین متحرک نمایی 200 روزه تثبیت می شود. در حالی که برخی از دارندگان پپه در حال فروش دارایی های خود هستند، بخش بزرگی همچنان سرمایه گذاری های خود را حفظ می کند. به این ترتیب، تحلیلگران پیش بینی می کنند که قیمت پپه شاهد یک چرخش سریالی خواهد بود که قبل از پایان سه ماهه اول سال 2024 از رکوردهای قبلی خود فراتر خواهد رفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت کنگامون مراجعه کنید یا به انجمن تلگرامی آنها بپیوندید.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا