اخبار رمز ارز

Olympus OHM نود و یک درصد از بالاترین رکورد خود سقوط کرده است

کارشناسان بر این باورند که یک سرمایه‌گذار برجسته کیف پول، موجی از نقدینگی‌ها را در توکن اصلی پروتکل Olympus DAO آغاز کرده است. این فروش باعث کاهش 40 درصدی قیمت Olympus در هفته گذشته شده است.

قیمت Olympus در عرض یک هفته 40٪ کاهش می یابد

Olympus، یک DAO مبتنی بر اتریوم، پس از رسیدن به بالاترین رکورد در سال 2021، افت شدیدی را متحمل شد. قیمت Olympus در هفته گذشته بیش از 40 درصد کاهش داشته است.

کالین وو، روزنامه‌نگار چینی معتقد است که لیکوییدهای آبشاری توسط سرمایه‌گذاران بزرگ کیف پول، کلید کاهش قیمت بوده است. در حالی که اینفلوئنسرها استدلال می کنند که Olympus DAO یک طرح پونزی است.

پروتکل ارز الگوریتمی توسط شرکت تحقیقاتی ارزهای دیجیتال دلفی دیجیتال به عنوان ریسک طبقه بندی شد. توکن اصلی Olympus در روند نزولی قرار دارد زیرا سرمایه گذاران اولیه سود خود را در سال 2021 رزرو کردند.

یک نهنگ Olympus ، توکن های OHM را به ارزش 11 میلیون دلار فروخت که باعث لغزش 25 درصدی و لیکویید 5 میلیون دلاری پروتکل الگوریتمی شد.

نهنگ از SushiSwap برای مبادله 82526 توکن Olympus با 11 میلیون دلار توکن DAI استفاده کرد. سرمایه گذار بزرگ کیف پول دارایی های خود را در توکن پروتکل الگوریتمی فروخته است.

تحلیلگران روند قیمت Olympus را ارزیابی کرده اند و پیش بینی کرده اند که ممکن است زمان مناسبی برای خرید توکن پروتکل الگوریتمی باشد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا