اخبار رمز ارز

OKX اجازه می دهد تا معاملات نقطه ای برای رمز شبکه زئوس

OKX قرار است امروز توکن ZEUS شبکه زئوس را برای معاملات لحظه‌ای فهرست کند و معاملات ZEUS/USDT را فعال کند.

هدف این ادغام افزایش مقیاس پذیری Solana با امنیت بیت کوین، افزایش امکانات برای برنامه های غیرمتمرکز (dApps) و خدمات مالی ایمن است.

شبکه زئوس که از بلاک چین سولانا برای بهبود قابلیت همکاری استفاده می کند، با موفقیت 8 میلیون دلار در دور اولیه سرمایه گذاری به رهبری Mechanism Capital جمع آوری کرده است. این دور شاهد مشارکت بازیکنان مهمی مانند OKX Ventures و Animoca Ventures و سرمایه گذاران قابل توجه فرشته از جمله آناتولی یاکوونکو از Solana بود.

این بودجه با هدف توسعه یک زیرساخت زنجیره‌ای متقابل که Solana (SOL) را با بلاک چین‌هایی مانند بیت‌کوین (BTC) و Litecoin (LTC) متصل می‌کند، پتانسیل شبکه زئوس را برای افزایش قابلیت همکاری بلاک چین برجسته می‌کند.

در حال حاضر در مرحله تست شبکه، شبکه برای راه اندازی شبکه اصلی در ماه های آینده آماده می شود. علاوه بر این، زئوس قصد دارد تا توکن ZEUS خود را با عرضه کلی یک میلیارد و تیراژ اولیه 167.5 میلیون دستگاه، نشان دهنده اهداف قوی جامعه و اکوسیستم توسعه دهد.

در طول این مدت، OKX به دلیل افزایش نظارت‌های نظارتی، به‌ویژه در مورد شیوه‌های مبارزه با پولشویی، عملیات خود را تعدیل می‌کند. این شامل حذف USDT از بازارهای اروپایی، مسدود کردن دارایی‌های USDT و خروج پاتریک دونگان، مدیر ارشد انطباق جهانی آن است.

این اقدام نشان دهنده فشار صنعت گسترده تر برای انطباق در بحبوحه سرکوب صرافی های فراساحلی ایالات متحده به دلیل نگرانی های پولشویی است که با اتهامات اخیر علیه KuCoin و Binance برجسته شده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا