NFTآموزش

nifty gateway چیست ؟

nifty gateway چیست

nifty gateway یکی از بزرگ ترین سایت های فعال و در حال توسعه در زمینه خرید و فروش NFT هاست. در این بستر شما این امکان را دارید که آثار هنرمندان مشهور در زمینه NFT را مشاهده کنید. گرانترین NFT در این سایت با ارزش 69 میلیون دلار است. برای اینکه بدانید nifty gateway چیست، با ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بررسی و معرفی سایت  nifty gateway

پیدا کردن بهترین NFT یکی از دغدغه های کاربران ارزهای دیجیتال است. امروزه به دلیل رواج و توسعه بازارهای ارزهای دیجیتال، یافتن یک بستر مطمئن کار سختی است. درگاه NIFTY یکی از پلتفرم ها و بازارهای NFT است.

Nifty Gateway یک محیط و پلتفرم هنر رمزنگاری شده  بر اساس بلاک چین است که به وسیله صرافی ارز دیجیتال Gemini ایجاد شده است. درواقع این سایت تنها به عده ای از هنرمندان ارز دیجیتال  مانند موسیقی و هنر اجازه فعالیت می دهد. هر فرد مشهوری معمولاً در سایت Nifties  توکن های خود را که شامل مجموعه‌ای از عکس‌های جمع‌آوری شده است، تشکیل میدهد. Nifty Gateway با هنرمندانی مانند مایکل کاگان همکاری داشته است.

Nifty Gateway خرید ها را در کیف پول خود ذخیره نمیکند و آن هارا جایی خارج از سایت ذخیره میکند. درواقع معنی این کار این است که شما میتوانید دارایی های را به صورت مجاز با ارز فیاتبخرید.  شاید این سایت در حد OpenSea و Rarible محبوبیتی نداشته باشد، اما Nifty Gateway یکی از بهترین بازارهای NFT است.

این سایت اغلب در موسیقی و NFT های در رابطه با هنر تمرکز و فعالیت دارد.درگاه NIFTY در سال ها قبل با چندین نفر توسعه دهنده شراکت  و همکاری میکرد تا NFT ها را به شکل “قطره” راه اندازی کند. متقاضیان زیادی برای قطره‌ها وجود دارد، چون فقط برای یک دوره و زمان محدود قابل دسترسی هستند و به دلیل FOMO بیشتر تمایل به فروش دارند.

هنرمندان قادر هستند که تصمیم گیری کنند که چه میزان  از فروش ثانویه را نیاز دارند و با توجه به کیف پول‌های آن ها اعتبار داده می‌شود. Nifty Gateway این امکان را به شما میدهد کهNFT های خود  به شکل مستقیم  و با استفاده از USDبخرید . در نتیجه نگرانی شما را درباره  تبدیل وجوه خود را به ETHبه میزان زیادی، کم میکند. با وجود همه ویژگی های خوب، اما کارمزد بازار آن ۵ درصد بسیار بالا است.

هنرمندان برای هرکالایی که می فروشند، مبلغی را به عنوان پورسانت دریافت میکنند که میزان مشخصی از مبلغ و دصد فروش است. سازنده هم میتواند درصد فروش ثانیوه را مشخص کند. کارمزد درگاه NIFTY افزون بر ۳۰ سنت برای هر فروش ثانویه ای، ۵٪ از معامله را اخذ میکند.

همانطور که گفتیم بازارهای زیادی برای NFT وجود دارد که یکی از بهترین آن ها Nifty Gateway است. با توجه به ویژگی هایی که از این بازار برشمردیم و توضیح دادیم که Nifty Gateway چیست، انتخاب با شماست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا