اخبار رمز ارز

MetaMask کارت پرداخت جدید زنجیره ای را با شبکه Mastercard آزمایش می کند

MetaMask، یک کیف پول رایج رمزنگاری غیرقانونی برای بلاک چین اتریوم، در حال حاضر در حال انجام آزمایش‌هایی بر روی یک کارت پرداخت جدید زنجیره‌ای است.

این کارت که با همکاری بانککس توسعه می یابد، با استفاده از شبکه گسترده پرداخت مسترکارت کار خواهد کرد. بر اساس گزارش CoinDesk با استناد به اسناد تبلیغاتی و یک پلت فرم آزمایشی که بررسی کرده است، نشان داده شده است که این ابتکار با هدف معرفی اولین راه حل پرداخت وب 3 کاملا غیرمتمرکز به بازار است.

کارت پرداخت پیش‌بینی‌شده توسط MetaMask و Mastercard به گونه‌ای طراحی شده است که به کاربران خود امکان می‌دهد از دارایی‌های ارز دیجیتال خود برای تراکنش‌های روزانه در هر خروجی که پرداخت کارت را می‌پذیرد، استفاده کنند. این توسعه با اعلامیه قبلی مسترکارت در ماه اکتبر مطابقت دارد، جایی که علاقه خود را به مشارکت با ارائه دهندگان کیف پول خودسرانه مانند MetaMask و Ledger برای کشف روش‌های جدید برای انتشار استیبل کوین و تسهیل تسویه‌های زنجیره‌ای نشان داد.

هنگامی که برای نظرات تماس گرفتیم، سخنگوی مسترکارت به بیانیه ماه اکتبر این شرکت اشاره کرد و بر تعهد مسترکارت به حوزه دارایی دیجیتال تأکید کرد. در بیانیه توضیح داده شده است: “مستر کارت رویکرد قابل اعتماد و شفاف خود را به فضای دارایی های دیجیتال ارائه می دهد” و تمرکز خود را بر روی “محصولات و راه حل های نوآورانه” ذکر می کند. اینها عبارتند از Mastercard Multi-Token Network، Crypto Credential، CBDC Partner Program، و برنامه های کارت جدید که هدفشان پیوند دادن محیط های web2 و web3 است.

پیش از این، برای افزایش امنیت و تعاملات درون اکوسیستم بلاک چین، مسترکارت محصولی به نام «Crypto Credential» معرفی کرد. این ابتکار حاصل همکاری با نهادهای مدیریت بلاک چین های برجسته از جمله Aptos، Avalanche، Polygon و Solana است که هدف آن پذیرش گسترده تر تراکنش های بلاک چین امن است.

همزمان، ویزا، رقیب مسترکارت، پیشنهادات خود را در حوزه دارایی دیجیتال، به ویژه از طریق مشارکت با شرکت زیرساخت web3 Transak، افزایش داده است. این همکاری برداشت و پرداخت مستقیم رمزنگاری به کارت‌های نقدی ویزا را فعال کرده است و چالش هزینه‌های بالای تراکنش در شبکه اتریوم را برطرف می‌کند.

در میان این پس زمینه، MetaMask همچنین همکاری با نئوبانک اروپایی Revolut را آغاز کرده است تا فرآیند خرید ارز دیجیتال را مستقیماً در کیف پول های MetaMask ساده کند. این همکاری که با نام Revolut Ramp شناخته می‌شود، به کاربران MetaMask در بریتانیا و منطقه اقتصادی اروپا (EEA) روش ساده‌تری برای افزودن رمزارز به کیف‌پول‌های خود حضانت ارائه می‌دهد. طبق یک پست وبلاگی در تاریخ 6 مارس توسط Consensys، نهاد متاماسک، این ویژگی جدید از خرید حداکثر 20 ارز دیجیتال مختلف و استیبل کوین به طور مستقیم در کیف پول های متامسک پشتیبانی می کند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا