اخبار رمز ارز

Marathon Digital برای راه اندازی دو سایت استخراج بیت کوین به Hut 8 13.5 میلیون دلار پرداخت می کند


Marathon Digital قراردادی را با Hut 8 نهایی کرده است تا کنترل عملیاتی سایت های استخراج بیت کوین را با پرداخت هزینه پایان کار 13.5 میلیون دلار در اختیار بگیرد.

کنترل ماراتون بر سایت‌های معدن در Granbury، تگزاس، و Kearney، Neb.، که قرار است تا 30 آوریل تکمیل شود، پس از خرید ماراتون در 16 ژانویه این سایت‌ها به مبلغ 178.6 میلیون دلار است. هات 8 بر اساس قراردادی که از ادغام قبلی به ارث رسیده است، به ارزش 1.2 میلیون دلار در ماه، عملیات را مدیریت کرده است.

هدف این گذار افزایش کارایی عملیاتی و مقرون به صرفه بودن ماراتون در استخراج بیت کوین (BTC) در این مکان ها است.

فرد تیل، مدیر عامل شرکت Marathon Digital با ابراز خوش بینی نسبت به استفاده از تخصص شرکت برای منافع بیشتر، گفت: “با راه اندازی سایت ها در Granbury و Kearney خودمان، می توانیم به طور کامل مزایای عملیاتی و اقتصادی مالکیت این دارایی ها را تشخیص دهیم.”

توافق برای تغییر کنترل یک گام مهم برای هر دو شرکت در بهینه سازی عملیات و موقعیت استراتژیک خود در بخش استخراج ارز دیجیتال است. از سوی دیگر، شهروندان در Granbury نگرانی‌های خود را در مورد آلودگی صوتی منتسب به فعالیت‌های معدنی مطرح کرده‌اند که نشان‌دهنده تأثیر اجتماعی عملیات‌های مشابه است.

آشر جنوت، رئیس هات 8، فداکاری تیم‌ها را در هر دو سایت ستایش کرد و پیش‌بینی کرد که تحویل آرامی انجام شود. علیرغم کناره گیری از سمت اپراتور، این شرکت به ارائه خدمات مدیریت شده و فعالیت های خود ماینینگ ادامه خواهد داد.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا