اخبار رمز ارز

Cosmos یک میلیون دلار ATOM به برندگان هکاتون اهدا کرد

در طول ماه گذشته، شبکه Cosmos (ATOM)، میزبان یکی از بزرگترین هکاتون‌ها در فضای DeFi با نزدیک به 2000 شرکت‌کننده، 103 پروژه و استخر جوایز بیش از یک میلیون دلار بود.

این رویداد، HackAtom، توسعه‌دهندگان را تشویق کرد تا راه‌حل‌های نوآورانه و منحصربه‌فردی را در دسته‌های مختلف از بهبود قابلیت همکاری Cosmos یا Starport گرفته تا بازی‌ها و ابتکارات سازگار با محیط‌زیست بسازند.

کیف پول Cosmos از Metamask و Kelpr پشتیبانی می کند و به کاربران اجازه می دهد با توکن های ERC-20 و دارایی های IBC تعامل داشته باشند و ماموریت ارتباط بین بلاک چین را بیشتر تقویت کنند.

یک جایگزین خصوصی غیرمتمرکز و E2E برای Google Drive و Dropbox که به کاربران امکان می‌دهد فایل‌های خود را به‌طور امن آپلود و ذخیره کنند.

در زمینه کره زمین: یک اوراکل Chainlink که به برنامه‌های Cosmos داده‌های مکانی از ماهواره‌ها برای تامین انرژی پروژه‌های Earth Impact و ESG ارائه می‌کند.

در رده بازی Crowdcontrol NFT Arena، یک بازی همه جانبه است که به کاربران اجازه می دهد NFT های خود را به صورت زنجیره ای انتقال دهند و شخصیت ها را به زره و سلاح مجهز کنند.

برندگان  35000 دلار ATOM دریافت کردند و بیش از 1 میلیون دلار جایزه اهدا شد. بسیاری از پروژه‌های این برندگان با رشد اکوسیستم Cosmos توسعه می‌یابد که مشارکت جامعه در شبکه را به نمایش می‌گذارد، پروژه های دیگر ابتکارات کلیدی با هدف استفاده از شبکه Cosmos برای حل مشکلات دنیای واقعی از طریق DAOهای جذب کربن یا ساخت بازی‌های تعاملی را گسترش می‌دهند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا