اخبار رمز ارز

Bitget Token با 30 درصد افزایش هفتگی به بالاترین حد خود رسیده است

توکن بومی Bitget، BGB، دیروز علیرغم انحلال گسترده بازار، به بالاترین حد خود رسید.

Bitget Token دیروز به 1.38 دلار رسید که نزدیک به 250 درصد بیشتر از قیمت سال گذشته بود. BGB پس از CORE دومین سودآور در بازار ارزهای دیجیتال این هفته است. جهش قیمت این توکن پس از انحلال کوتاهی در بازار گسترده رخ داد، زیرا بیت کوین و اتریوم در یک هفته به زیر 5 درصد سقوط کردند.

بر اساس داده‌های CoinGecko، این افزایش اخیر، BGB را به دومین توکن صرافی متمرکز در حجم معاملات روزانه تبدیل کرده است که درست پس از BNB بایننس قرار دارد.

به دنبال رشد مداوم توکن در ماه‌های گذشته، کریپتوفارسبا رایان لی، تحلیلگر ارشد در Bitget Research تماس گرفت تا بینش انحصاری در مورد معیارهای عملکرد BGB داشته باشد.

لی اشاره کرد که بازار معاملات نقدی صرافی پر رونق بوده در حالی که بازار مشتقه آن نیز به طور پیوسته در حال توسعه بوده است.

«داده های تجاری ما به دنبال بالاترین رکورد بیت کوین و تایید ETF های بیت کوین به سرعت رشد کرده است. تجارت مشتقات سودآوری بالاتری را در شرایط نوسان بازار نشان می دهد. با توجه به افزایش اخیر حجم معاملات نقدی و مشتقات و رشد سود بیت‌گت، هنوز فضای قابل توجهی برای افزایش قیمت BGB وجود دارد.

– رایان لی، تحلیلگر ارشد در Bitget Research

لی همچنین اشاره کرد که چگونه کاربرد و مورد استفاده توکن در چند ماه گذشته با اضافه شدن سه Launchpool متوالی در Bitget گسترش یافته است. او از مثال Ethena (ENA) Launchpool استفاده کرد و بیان کرد که بازده روزانه سهام BGB به 0.8٪ رسیده است.

بنابراین، APY در طول شرکت در ENA Launchpool 292٪ است. BGB رکورد جدید خود را در طول دوره شرط بندی ثبت کرد و مزایای مضاعفی را برای کاربران فراهم کرد.

علاوه بر این، Bitget به تازگی راه اندازی PoolX را اعلام کرده است که به گفته لی، می تواند به عنوان یک Launchpool با فرکانس بالا و مقیاس کوچک دیده شود.

PoolX می تواند Bitget را قادر به دستیابی به بازده سالانه بالا در بیشتر مواقع کند. در این بازار صعودی، BGB به طور بالقوه می‌تواند به درخت پولی تبدیل شود که تنها با شرط‌بندی، توکن‌های بالقوه زیادی را به دست می‌آورد.

– رایان لی، تحلیلگر ارشد در Bitget Research

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا