اخبار رمز ارز

کمتر از 48 ساعت تا آپدیت اتریوم Altair باقی مانده است، اما 30 درصد گره ها هنوز آماده نیستند

شبکه اصلی اتریوم در حال نزدیک‌ شدن به آپدیت شبکه جدید Altair است، به این معنی که اکثریت مطلق گره‌های شبکه باید مشتری های خود را به‌روزرسانی کنند. طبق سرویس Nodewatch ، در حال حاضر حدود 30 درصد از گره ها همگام نشده باقی مانده اند.

ارتقای جدید اتریوم صرفاً اعتبار سنجی ها را هدف قرار داده است و هیچ چیزی را برای کاربران عمومی تغییر نمی دهد. به روز رسانی تنها بر مکانیسم اجماع بیکن چین (beacon chain) تأثیر می گذارد. به جزکاربران، به روز رسانی ها هیچ تاثیری بر قراردادها نیز نخواهد داشت.

اگر کاربران مانند اعتبار سنجی عمل کنند، باید آخرین نسخه نرم افزار خود را که می توانند در وبلاگ اتریوم بیابند، دانلود کنند و گره های خود را مانند همیشه راه اندازی مجدد کنند.

اگر دارندگان گره تصمیم بگیرند که به آخرین نسخه نرم افزار به روز نشوند و به زنجیره ارتقا یافته نپیوندند، پس از انجام به روز رسانی اتریوم با زنجیره قدیمی همگام سازی می شوند. در حالی که کاربران در زنجیره ناسازگار کار می کنند، نمی توانند پاداش های مناسب را دریافت کنند و آنها را در مبادلات به دست آورند.

اعتبارسنج‌هایی که در شبکه قدیمی اجرا می‌شوند به دلیل عدم شرکت در اجماع ارتقا یافته جریمه دریافت خواهند کرد.

هنگامی که جامعه اتریوم تصمیم می گیرد که چه تغییراتی باید در شبکه ایجاد شود، این تغییر توسط عملکرد کاربرانی که در شبکه کار می کنند نوشته می شود. تغییرات در پروتکل بیکن چین در یک زمان خاص اجرا می شود.

هر گره جدید با مجموعه قوانین قدیمی بدون اینکه قادر به استفاده از عملکردهای جدید، مشارکت در شبکه فعلی یا به طور کلی، استفاده از ارز دیجیتال باشد، در زنجیره قدیمی رها می شود.

همچنین بخوانید:   حجم تراکنش های آوالانچ (آواکس) بسیار به حجم تراکنش های اتریوم نزدیک شده است

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا