اخبار رمز ارز

هات 8 در بحبوحه صعود بیت کوین، 32 درصد افزایش درآمد را گزارش کرده است

ماینر ارزهای دیجیتال Hut 8 Corp گزارشی از نتایج خود در شش ماه گذشته منتشر کرده است.

طبق بیانیه مطبوعاتی شرکت، Hut 8 درآمد را برای شش ماه منتهی به 31 دسامبر 2023 به 60.6 میلیون دلار افزایش داد. نکات برجسته گزارش مالی برای Hut 8 شامل افزایش 32 درصدی درآمد و افزایش قابل توجه درآمد خالص به 6.2 میلیون دلار در مقایسه با به ضرر خالص قبلی

هزینه استخراج بیت کوین (BTC) 18815 دلار بود و این شرکت در این مدت 1244 بیت کوین استخراج کرد. هزینه انرژی هات 8 در هر مگاوات ساعت 44.52 دلار بود که نشان دهنده کارایی آن در مدیریت هزینه های انرژی است.

با در نظر گرفتن این موضوع، ما به تمرکز بر افزایش درآمد و کاهش هزینه در سراسر تجارت ادامه خواهیم داد.

گزارش هات 8

بیت کوین دارایی هات 8 را تقویت می کند

قدرت ترازنامه شرکت در دارایی های بیت کوین آن مشهود است، با 9195 بیت کوین به ارزش تقریبی 388.1 میلیون دلار تا 31 دسامبر 2023. این پایه دارایی ارزش بازار و پتانسیل قابل توجهی را برای درآمدهای آتی برای هات 8 فراهم می کند.

بیت کوین پس از جذب سرمایه گذاران نهادی و خرده فروشی به بیت کوین، از ابتدای سال جاری شاهد رشد ثابتی بوده است. از ابتدای سال، اولین و همچنان پیشروترین ارز دیجیتال جهان تا 60 درصد افزایش قیمت داشته است و در اوایل ماه مارس، بیت کوین بالاترین قیمت خود را به روز کرد و به بالای 70000 دلار رسید.

علاوه بر این، ارزش بازار بیت کوین به بیش از 1.4 تریلیون دلار جهش کرده است و با پیشی گرفتن از نقره، باارزش‌ترین ارز دیجیتال را به هشتمین دارایی بزرگ جهان تبدیل کرده است.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا