آموزش صرافی کوکوین
اخبار رمز ارز

نرخ تسلط بیت کوین (BTCD) از روند نزولی کوتاه مدت خود خارج می شود

نرخ تسلط بیت کوین (BTCD) طی پنج روز گذشته در حال افزایش بوده است و در حال نزدیک شدن به یک منطقه مقاومتی مهم است، منطقه ای که شکست آن به بالاتر از آن می تواند جهت روند آینده را تعیین کند.

BTCD از زمانی که در 20 اکتبر به بالاترین سطح 47.72% رسید،روندش  رو به پایین بوده است. حرکت نزولی آن  با 42.37% در 6 نوامبر به پایین ترین حد خود رسید.

با این حال، پس از آن نوسان پیدا کرد و از آن زمان افزایش یافته است. این نوسان بسیار مهم بود زیرا برای تأیید منطقه 42.6 درصدی به عنوان حمایت عمل کرد. این سطح،  پشتیبانی اصلاحی 0.618 فیبوناچی و ناحیه پشتیبانی افقی است.

RSI، که یک شاخص حرکت است، درست در خط 50 قرار دارد. حرکات بالا و پایین این خط را می توان به عنوان عوامل تعیین کننده جهت روند استفاده کرد.

به طور مشابه، MACD شروع به حرکت به سمت بالا کرده است و نزدیک به خط صفر است.  MACD توسط میانگین متحرک کوتاه مدت و بلندمدت (MA) ایجاد می شود و حرکت بالای خط صفر به این معنی است که MA کوتاه مدت سریعتر از بلندمدت است.

در نهایت، Supertrend که از نوسانات برای تعیین جهت روند استفاده می کند،نشان می دهد که روند نزولی است. خط شاخص در 45.7٪ است که سطح مقاومت اصلاحی 0.618 فیبوناچی است که آن را به یک منطقه مقاومت محوری تبدیل می کند.

بنابراین، اینکه آیا BTCD بتواند این مقاومت را بشکند و بالاتر رود، در تعیین جهت روند آینده بسیار مهم است.

همچنین بخوانید:   پس از راه اندازی Taprootبیت کوین یک آخر هفته پرتنش را تجربه کرد

معامله گر ارزهای دیجیتال به اکانت @KoschLions یک نمودار BTCD را ترسیم کرد و اظهار داشت که احتمالاً به زودی از wedge نزولی خود خارج می شود.

از زمان انتشاراین  توییت، BTCD ازwedge  خارج شده است و در حال حرکت به سمت بالا به سمت ناحیه مقاومت 45.70٪ است که قبلاً مشخص شده بود.

MACD و RSI هر دو به سمت بالا حرکت می کنند و از ادامه حرکت رو به بالا حمایت می کنند.

بنابراین، BTCD به احتمال زیاد به منطقه مقاومت می رسد، اما هنوز مشخص نیست که آیا آن را می شکند یا خیر.

 

راستی! برای دریافت مطالب جدید در کانال تلگرام یا پیج اینستاگرام  عضو شوید.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا
 VIPکانال