اخبار رمز ارز

“من هرگز قصد آزار کسی را نداشتم”

سام بانکمن فرید (SBF)، بدنام ترین نام در صنعت در حال حاضر، آخرین اظهارات خود را قبل از رفتن به زندان فدرال انجام داده است.

SBF در مصاحبه ای با ABC News گفت: “من هرگز فکر نمی کردم که کاری که انجام می دهم غیرقانونی باشد.”

مصاحبه 1 آوریل پس از صدور حکم SBF توسط قاضی لوئیس کاپلان از دادگاه منطقه ای ایالات متحده برای ناحیه جنوبی نیویورک انجام می شود. حکم 28 مارس باعث شد SBF به مدت 25 سال به زندان فدرال رفت.

مدیر عامل سابق به ایمیل های رسانه های بازداشتگاه متروپولیتن در بروکلین پاسخ داد.

من هر روز با چیزهایی که از دست رفته‌ام تسخیر می‌شوم. من هرگز قصد نداشتم به کسی صدمه بزنم یا پول کسی را بگیرم.» یک SBF پشیمان گفت.

بانکمن-فرید از اذعان به اینکه تحت رهبری او، اوضاع بدتر شد، ابایی نداشت. او همچنین مقداری از وضعیت فعلی ذهنی خود را به اشتراک گذاشت و تمایل عمیق خود را برای رفع برخی از آسیب هایی که وارد کرده بود را آشکار کرد.

من هر کاری می کنم تا بتوانم حتی بخشی از آسیب را ترمیم کنم. من از زندان هر کاری از دستم بر می‌آید انجام می‌دهم، اما اینکه نمی‌توانم بیشتر از این انجام دهم، عمیقاً ناامیدکننده است.

در روز صدور حکم، قاضی لوئیس کاپلان، SBF را به دلیل طفره رفتن از حقیقت و عدم پشیمانی واقعی برای نقش خود در یکی از بزرگترین شکست‌های دنیای ارزهای دیجیتال مورد انتقاد قرار داده بود.

کاپلان در بیانیه ای گفت: «یک کلمه پشیمانی هم نیست.

اما بانکمن-فرید التماس می کند که متفاوت باشد. او تنها چند روز بعد با اشاره به ناراحتی و خیانت عمیقی که توسط کاربران بی‌شماری FTX احساس می‌شود، پاسخ داد: «البته، من پشیمان هستم».

SBF گفت: «آنها مستحق پرداخت کامل و با قیمت های فعلی هستند.

دیدن آنها که روز به روز در حال انتظار هستند، عذاب آور است.

او همچنین ادعا کرد که FTX دارایی های کافی برای بازپرداخت مشتریان خود را “به قیمت های فعلی یا قیمت های آن زمان” در اختیار دارد. او تصمیم صرافی مبنی بر عدم راه اندازی مجدد شرکت را پس از خروجش مقصر دانست.

او به همین جا بسنده نکرد. Bankman-Fried آسیب احساسی ناشی از شاهد این عواقب را در میان همکارانش و پروژه‌های بشردوستانه‌ای که زمانی از آن حمایت می‌کرد و اکنون توسط این رسوایی لکه‌دار شده‌اند به اشتراک گذاشت.

با هدف قرار دادن SBF، سالیوان و کرامول، شرکت حقوقی که نماینده مدیریت جدید FTX است، طرح ضخیم تر شد. او آنها را به تعصب متهم کرد و ادعا کرد که رابطه نزدیک آنها با دادستان ها عادلانه بودن محاکمه او را مخدوش کرده است.

او با اشاره به نفوذ شرکت و طوفان رسانه‌ای که ظاهراً آن را به عنوان محوری برای عصبانیت او مطرح کرده است، اعلام کرد: «روند آلوده بود.

با نگاهی به آینده، بانکمن-فرید برنامه هایی را برای تجدید نظر فاش کرد. استراتژی او شامل هدف قرار دادن نادرستی در شهادت محاکمه، با ادعای این است که آنچه در واقع اتفاق افتاده «بسیار نادرست است». SBF همچنین از محدودیت‌هایی که برای دفاع از او اعمال می‌شود، از جمله ممنوعیت ارائه مدارک کلیدی و احضار شاهدان حیاتی انتقاد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا