اخبار رمز ارز

مدیر عامل Polygon در مورد ابزار شبکه L3 بحث می کند، Degen Chain میلیون ها درآمد کسب می کند

مدیرعامل Polygon، Marc Boiron، بحثی را علیه توسعه شبکه های لایه 3 برانگیخت در حالی که میلیون ها نفر از زنجیره Degen ساخته می شوند.

از زمان معرفی آن در 28 مارس، شبکه Degen Chain به سرعت به کانونی برای گمانه زنی ها تبدیل شده است و علاقه مندان و شکاکان را به خود جلب می کند. Syndicate آن را با استفاده از فناوری Arbitrum Orbit توسعه داد و به عنوان یک شبکه کم هزینه که برای توکن Degen (DEGEN) طراحی شده است، عمل می کند.

این توکن به عنوان یک دارایی برجسته در میان کاربران پلتفرم رسانه اجتماعی Farcaster web3 که بر روی Base، یک شبکه لایه اتریوم 2 کار می‌کند، ظاهر شده است. زنجیره Degen به عنوان یک شبکه لایه 3 (L3) طبقه بندی می شود. صعود Farcaster، که با ثبت رکورد در تعامل کاربر و رویکرد شرکت مادر آن به سمت وضعیت تک شاخ مشخص شده است، به طور قابل توجهی برای پذیرندگان اولیه توکن Degen سودمند بوده است.

در حالی که کریپتو با تولید ثروت از طریق سکه‌های میم غریبه نیست، Degen Chain خود را به عنوان یکی از زنجیره‌های L3 افتتاحی متمایز می‌کند که کشش قابل توجهی را به خود جلب می‌کند. این کشور میزبان اکوسیستم رو به رشدی از سکه‌های میم است که همگی بر اساس DEGEN هستند و شاهد حجم معاملاتی به ده‌ها میلیون دلار بوده‌اند. یک سرمایه گذار سرمایه گذاری 113000 دلاری را تغییر داد و نزدیک به 3.4 میلیون دلار سود به دست آورد.

مدیر عامل Polygon در مورد L3 صحبت می کند

Boiron موضع Polygon Labs را در 1 آوریل بیان کرد و تأکید کرد که تمرکز آنها بر راه حل های مقیاس بندی L2 ناشی از اعتقاد به کفایت آنها برای نیازهای اتریوم (ETH) است.

Boiron با تاکید بر نگرانی اساسی در مورد توزیع و حفظ ارزش در لایه‌های بلاک چین، اظهار داشت: “L3s فقط برای از بین بردن ارزش از اتریوم و روی L2هایی که L3s بر روی آنها ساخته شده‌اند وجود دارند.”

در یک شفاف سازی واکنشBoiron با ارائه یک سناریوی فرضی برای برجسته کردن خطرات بالقوه برای مکانیسم های امنیتی و جذب ارزش اتریوم در صورتی که L3s ارزش را در یک L2 واحد تجمیع کند، مخالف ارزش L2 که نشان دهنده ارزش اتریوم است، استدلال کرد.

Boiron گفت: «هدف این بود که اتریوم را در زمانی که هیچ کس دیگری این کار را انجام نداد، مقیاس بندی کنیم. “L3s با آن ماموریت سازگار نیست.”

علیرغم بدبینی Boiron، گفتگو پیرامون فناوری های L3 منعکس کننده گفتمان گسترده تری در مورد مقیاس بندی و تقویت اکوسیستم های بلاک چین است. پروتکل های لایه 3، ارائه راه حل هایی برای مقیاس پذیری، قابلیت همکاری و برنامه های غیرمتمرکز تخصصی، به عنوان یک جزء پویا از چشم انداز بلاک چین در حال ظهور هستند.

نوآوری‌های موجوداتی مانند Orbs، Xai و zkSync Hyperchains نمونه‌ای از اکتشاف رو به رشد قابلیت‌های L3 است، اگرچه این بخش همچنان نوپا است.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا