اخبار رمز ارز

مایکل سیلور می‌گوید:بیت‌کوین کم‌ریسک‌ترین دارایی است که سرمایه‌گذاران می‌توانند بخرند

مدیر عامل میکرواستراتژی، مایکل سیلور به سرمایه گذاران می گوید که خرید بیت کوین بهتر از سرمایه گذاری پول آنها در دارایی های سنتی مانند سهام، اوراق قرضه و طلا است.

سیلور در مصاحبه ای جدید با جان دارسی، مدیر توسعه کسب و کار در شرکت سرمایه گذاری جایگزین SkyBridge، بیت کوین را با سایر طبقات دارایی در 10 سال گذشته مقایسه می کند.

من فکر می کنم که در طول یک دهه، بیت کوین 170 درصد در سال بالا می رود. Nasdaq  در طول یک دهه سالی 19 درصد و  S&P  سالی 14 درصد بالا می رود. طلا در طول یک دهه برای هر سال 6 واحد پایه کاهش اوراق قرضه بلند، 240 واحد پایه کاهش دارد.

سیلور می‌گوید که علیرغم نوسانات،این ارز دیجیتال برتر، بالاترین بازده و کمترین ریسک را در بین طبقات دارایی ارائه می‌کند.

نتیجه‌ای که به آن می‌رسید کاملاً واضح است. اگر بتوانید نوسانات و تازگی بیت کوین را تحمل کنید، 10 برابر دستمزد دریافت می کنید. اگر نمی توانید آن را درک کنید، در شاخص S&P قرار می گیرید.

حقیقت این است که دارایی که با کمترین ریسک در حال حاضر می توانید بخرید بیت کوین است، زیرا هیچ مدیر عاملی وجود ندارد، هیچ دفتر مرکزی شرکتی وجود ندارد و ….

“بیت کوین یک محصول ساده است: یک 21 میلیونم کل پول شبکه برای همیشه وجود دارد، بنابراین شما از هیئت مدیره و کارمندان و رابطه نظارتی و رقابت دور هستید و از قبل می دانید که تقاضا برای ذخیره ارزش غیر حاکمیتی آن وجود دارد.”

سیلور می‌گوید علیرغم نگرانی‌ها در مورد تحریم‌هایی که دولت‌ها و قانون گذاران اعمال می‌کنند، بیت‌کوین به‌عنوان «ملک دیجیتال» شناخته شده است و خاطرنشان می‌کند که ماهیت نوسانی آن ممکن است حتی برای سرمایه‌گذارانی که می‌خواهند یک دارایی را با قیمت پایین خریداری کنند، مطلوب باشد.

“ممکن است بگویند که بیت کوین ذخیره ارزشی پر ریسک است. اگر پرریسک نبود، با قیمت 10 میلیون دلار برای هر کوین معامله می شد. تنها چیزی که مانع از افزایش صد برابری آن می‌شود، این واقعیت است که پرریسک است، اما ، به نظر من خرید طلا بسیار خطرناک‌تر است، خرید یک شرکت، یک سهام، حتی یک انحصار فناوری بزرگ بسیار خطرناک‌تر است.

“من فکر می‌کنم بهترین چیزی که بیت کوین دارد نوسانی است که همه متفکران قراردادی را از دارایی دور نگه می‌دارد، و این فرصت را به شما می‌دهد که آن را ارزان بخرید.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا