اخبار رمز ارز

شیبا اینو با وجود اضافه شدن 80000 هولدر جدید، سال را با خروج 6 میلیارد دلار به پایان می رساند

علیرغم اینکه ارز دیجیتال شیبا اینو رشد فوق‌العاده‌ای را در سال 2021 ثبت کرده است، این توکن سال را با شرایط متفاوتی به پایان می‌رساند و خروج سرمایه را در کنار افزودن دارندگان جدید ثبت می‌کند.

بین 1 دسامبر و 30 دسامبر، 81,305 دارنده شیبا اینو اضافه شد و تعداد دارندگان آن را از 1,021,997 به 1,103,302 رساند. با این حال، رشد دارندگان باعث رشد ارزش کوین که در طول ماه 24.96 درصد سقوط کرده بود، نشد.

در ابتدای ماه، ارزش بازار SHIB به 24.79 میلیارد دلار رسید، در حالی که تا 31 دسامبر، این رقم 18.60 میلیارد دلار بود.

این کوین همچنین از اصلاح عمومی بازار کریپتو در امان نمانده است، و با کاهش بیش از 24 درصدی قیمت در دسامبر به 0.000034 دلار در زمان انتشاراین خبر رسیده است.

SHIB با وجود افزودن دارندگان جدید تحت فشار فروش قرار دارد

اگرچه SHIB در ماه‌های اخیر به چندین نقطه عطف دست یافته است، اما با وجود افزایش تعداد دارندگانی که توانسته‌اند بالای یک میلیون باقی بمانند، توکن در ماه دسامبر تحت فشار ثابت باقی مانده است. بنابراین، این بدان معناست که دارندگان جدید SHIB کافی برای جبران فشار فروش ، خریداری نکرده‌اند.

شایان ذکر است، دارندگان جدید ممکن است همچنان روی افزایش قیمت جدید SHIB شرط بندی کنند و می توان استدلال کرد که شرکت کنندگان جدید از سرمایه گذاران کوچک تشکیل شده اند. برای چنین سرمایه گذارانی، SHIB فرصت مقرون به صرفه ای را برای مشارکت در مقابل سایر دارایی ها مانند بیت کوین ارائه می دهد.

جالب اینجاست که با وجود ابتکارات توسعه دهندگان SHIB مانند سوزاندن توکن، باز هم کاهش قیمت اتفاق افتاده است. همانطور که قبلا توسط Finbold گزارش شده بود، بین 20 تا 26 دسامبر، در مجموع 1,140,746,704 توکن SHIB سوزانده شد.

فعالیت‌های سوزاندن تأثیر مهمی بر کاهش در دسترس بودن SHIB دارند، چیزی که دارندگان امیدوارند به عنوان یک تقویت کننده برای ایجاد حرکت مثبت قیمت عمل کند.

علیرغم کاهش ارزش بازار SHIB، این توکن همچنان در میان محبوب‌ترین ارزهای دیجیتال سال 2021 باقی مانده است. گزارش ها نشان می‌دهد که «قاتل دوج کوین» با بیش از 188 میلیون بازدید، پربازدیدترین دارایی دیجیتال در سال جاری است و پس از آن بیت‌کوین قرار دارد.

شایان ذکر است که در مقطعی، SHIB بر اساس ارزش بازار از ارز دیجیتال دوج کوین پیشی گرفت.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا