اخبار رمز ارز

سرمایه گذاران خرد به آلتکوین InQubeta AI هجوم می آورند. بازگشت قیمت بیت کوین

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

InQubeta (QUBE) یک آلتکوین هوش مصنوعی نوظهور شاهد هجوم سرمایه گذاران در بحبوحه افزایش مجدد قیمت بیت کوین است.

قیمت بیت کوین (BTC) پس از تعیین بالاترین رکورد جدید تاریخ (ATH) در 73750 دلار به میزان قابل توجهی کاهش یافت و تا سطح حمایت 62000 دلار کاهش یافت. قیمت آن اخیراً تا 71000 دلار افزایش یافت و اکنون بالای 68000 دلار معامله می شود.

بیش از 60 میلیون دلار بیت کوین که پس از ارسال یک ATH جدید منحل شد، مسئول کاهش قابل توجه قیمت بود. اکنون سرمایه بار دیگر به سمت محبوب‌ترین ارز دیجیتال سرازیر می‌شود و صندوق‌های قابل معامله در بورس نیز جریان‌های مثبتی را منتشر می‌کنند.

در همین حال، کریپتو نوظهور InQubeta همچنان از افزایش سرمایه سرمایه گذاری برخوردار است. پیش فروش آن اکنون از هدف اولیه بودجه 10 میلیون دلاری خود فراتر رفته است و بیش از 930 میلیون توکن که بیش از 12.7 میلیون دلار ارزش دارند فروخته شده است. پیش فروش آن اعداد قابل مقایسه ای را با بسیاری از ارزهای دیجیتال برتر در اطراف به ارمغان آورده است.

InQubeta (QUBE): یک آلتکوین هوش مصنوعی با پتانسیل

ماموریت InQubeta راه اندازی یک فضای سرمایه گذاری است که به همه امکان دسترسی به سرمایه گذاری در بخش هوش مصنوعی (AI) را می دهد. این به عنوان یک جایگزین بسیار مورد نیاز برای شرکت های سرمایه گذاری سنتی و الزامات دمدمی مزاج آنها عمل خواهد کرد که منجر به عدم دسترسی بخش بزرگی از سرمایه گذاران جهانی به خدمات آنها می شود. انتظار می رود که اکوسیستم آن پس از راه اندازی یکی از برترین پروژه های DeFi باشد.

InQubeta بر روی بلاک چین اتریوم (ETH) ایجاد شده است که به آن اجازه می دهد تا عملکرد خود را به اشتراک بگذارد. این به توسعه دهندگان InQubeta این قابلیت را می دهد که یک فضای سرمایه گذاری غیرمتمرکز ایجاد کنند که هر کسی می تواند از آن برای سرمایه گذاری در هوش مصنوعی استفاده کند.

استارت‌آپ‌های هوش مصنوعی با ایجاد توکن‌های غیرقابل تعویض (NFT) که بازنمایی دیجیتالی فرصت‌های سرمایه‌گذاری است که به سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهند، بودجه پروژه‌های خود را در شبکه InQubeta تضمین می‌کنند. به لطف تقسیم‌بندی، سرمایه‌گذاران می‌توانند بخش‌های کوچکی از این توکن‌ها و فرصت‌های سرمایه‌گذاری مبتنی بر سهام یا پاداش را که ارائه می‌دهند خریداری کنند.

آینده هوش مصنوعی

هوش مصنوعی در چند دهه گذشته راه درازی را پیموده است و بسیاری از محصولات جالب مبتنی بر هوش مصنوعی اکنون هر ساله عرضه می شوند. تاکسی های خودران در حال حاضر سود صاحبان خود را در منطقه سانفرانسیسکو به دست می آورند، در حالی که آمازون ربات های انسان نما را در انبارهای خود آزمایش می کند.

سرمایه گذاری در هوش مصنوعی از سال 2015 تا کنون 1000 درصد افزایش یافته است و بیش از 120 میلیارد دلار در شرکت های توسعه دهنده این فناوری سرمایه گذاری شده است. انتظار می‌رود سرمایه‌گذاری در هوش مصنوعی تا سال 2030 بسیار بیشتر شود و برخی پیش‌بینی‌ها پیش‌بینی می‌کنند که بیش از 1.5 تریلیون دلار وارد این بخش شود.

ورود انبوه سرمایه به هوش مصنوعی، InQubeta را در چند سال آینده برای رشد قابل توجهی قرار می دهد زیرا اکوسیستم سودمندی را برای استارتاپ های هوش مصنوعی و سرمایه گذاران فراهم می کند.

به لطف InQubeta، هر کسی که می‌خواهد بخشی از انقلاب هوش مصنوعی باشد، می‌تواند سهام استارت‌آپ‌ها را در بازار NFT خود خریداری کند.

آینده بیت کوین (BTC) چیست؟

افزایش قیمت اخیر بیت کوین پیش بینی های استراتژیست های جی پی مورگان مبنی بر اینکه قیمت ها قبل از رویداد نصف شدن در ماه آوریل تا 42000 دلار کاهش می یابد، مخالفت کرد. با ورود مجدد خالص ورودی به بیت‌کوین، احتمال اینکه قبل از نصف شدن، برعکس باشد، بیشتر است.

رویدادهای نصف شدن بیت کوین از لحاظ تاریخی منجر به افزایش سرسام آور قیمت ها شده است که منجر به نصف شدن و پس از آن شده است. این بار از زمانی که راه اندازی صندوق های نقدی قابل معامله در بورس، راه را برای سرمایه گذاری تریلیون ها دلار در بیت کوین باز کرده است، این بار فشار بیشتری برای تغییرات قیمت وجود دارد.

سرمایه کنترل شده توسط مدیران دارایی های بزرگ مانند Grayscale، Fidelity و BlackRock بیش از 150 تریلیون دلار تخمین زده می شود و حتی درصد کمی از این وجوه که به بیت کوین تخصیص می یابد می تواند قیمت آن را بیش از یک میلیون دلار برساند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه، به وب سایت پیش فروش InQubeta مراجعه کنید یا به انجمن های InQubeta بپیوندید

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا