اخبار رمز ارز

دلالان به پیش فروش RECQ توجه می کنند زیرا نیروهای بازار SOL و AVAX را سرکوب می کنند

کارشناسان برتر نسبت به Avalanche (AVAX) خوش بین هستند و پیش بینی می کنند که قیمت در چند هفته آینده به 48.11 دلار افزایش یابد.

پس از مشارکت جدید سولانا با Owlto Finance، SOL می تواند تا اواسط آوریل به 200.25 دلار برسد. Rebel Satoshi (RECQ)، یک ICO جدید بلاک چین، با ادغام میم ها و عناصر GameFi توجه سرمایه گذاران را به خود جلب می کند.

سرمایه‌گذاران به سمت پیش‌فروش RECQ Rebel Satoshi حرکت می‌کنند، جایی که شرکت‌کنندگان اولیه قبلاً در عرض چند هفته سود چشمگیر ۸۵ درصدی را به‌دست آورده‌اند. در همین حال، تحلیلگران امیدوارند که این میم کوین در حال ظهور بتواند به زودی از پروژه های برتر DeFi مانند Avalanche و Solana پیشی بگیرد. چه چیزی پیش فروش $RECQ را متمایز می کند و چه چیزی می تواند آن را جلوتر از AVAX و SOL برای تبدیل شدن به بهترین گزینه سرمایه گذاری در حوزه ارزهای دیجیتال سوق دهد؟ اجازه بدید ببینم.

ادغام مهر و موم با Avalanche

در 13 آوریل، Entangle ادغام خود را با Avalanche فاش کرد و پروتکل پیام رسانی فوتون خود را برای فعال کردن ارتباط زنجیره ای متقابل در اکوسیستم معرفی کرد. این خبر با واکنش مثبت جامعه بهمن مواجه شد اما ارزش آواکس اندکی کاهش یافته است.

در 12 آوریل، AVAX با 39.42 دلار معامله شد، اما در 14 آوریل به 37.32 دلار کاهش یافت که نشان دهنده کاهش 5.33 درصدی ارزش آواکس است. در همین حال، کارشناسان بازار به دلیل مشارکت‌ها و همکاری‌های اخیر با سایر پروژه‌های پیشرو، روند صعودی را برای Avalanche پیش‌بینی می‌کنند. از این رو، آنها پیش بینی کردند که AVAX تا پایان ماه می به 48.11 دلار افزایش یابد.

از سوی دیگر، برخی کارشناسان به دلیل رکود در بازار کلی ارزهای دیجیتال در هفته‌های اخیر، روند نزولی را برای Avalanche پیش‌بینی می‌کنند. به این ترتیب، آنها پیش بینی می کنند که AVAX تا قبل از پایان ماه آوریل به 33.11 دلار کاهش یابد.

پیش بینی قیمت سولانا: کارشناسان در مورد SOL صعودی هستند

در 11 آوریل، Owlto Finance یکپارچگی با Solana را اعلام کرد، که پل زدن بی‌وقفه بین Solana و بیش از بیست شبکه دیگر را تسهیل می‌کند. این خبر سر و صدایی در جامعه سولانا ایجاد کرد، اما ارزش SOL به طور قابل توجهی کاهش یافته است.

در 11 آوریل، SOL با 172.58 دلار معامله شد، اما در 14 آوریل به 151.28 دلار کاهش یافت که نشان دهنده کاهش 12.34 درصدی در ارزش SOL است. از نظر پیش بینی قیمت، برخی از تحلیلگران به دلیل پیوستن پروژه های جدید به اکوسیستم سولانا، چشم انداز مثبتی برای سولانا دارند. به این ترتیب، آنها پیش بینی می کنند که SOL تا اواسط آوریل به 200.25 دلار برسد.

در مقابل، برخی از کارشناسان به دلیل مسائل اخیر مرتبط با شبکه سولانا، پیش‌بینی منفی برای سولانا دارند که باعث شده برخی سرمایه‌گذاران اعتماد خود را نسبت به پروژه از دست بدهند. بنابراین، آنها پیش بینی می کنند که SOL در دو هفته آینده به 131.64 دلار کاهش یابد.

پیش فروش RECQ FOMO را مشتعل می کند

پیش‌فروش‌های آتی RECQ به اوج بی‌سابقه‌ای افزایش یافته است و باعث مقایسه با پروژه‌های بزرگی مانند Avalanche و Solana شده است. این موج هیجان باعث ایجاد یک جنون FOMO شده است و پیش فروش Rebel Satoshi را به کانون توجه دنیای ارزهای دیجیتال سوق داده است.

اکوسیستم نوآورانه دو رمزی Rebel Satoshi بر چشم‌انداز استراتژیک آن برای بخش ارزهای دیجیتال تأکید می‌کند و هدف آن برهم زدن چشم‌انداز مالی سنتی با رویکردی غیرمتمرکز و جامعه‌محور است. این ابتکار منعکس کننده ماموریت Rebel Satoshi برای ایجاد یک محیط اقتصادی فراگیرتر است.

پس از موفقیت قابل توجه اولین توکن Rebel Satoshi، RBLZ، که در مرحله پیش فروش خود شاهد افزایش 150 درصدی قیمت بود و به طور کامل فروخته شد، راه اندازی پیش فروش RECQ بیش از پیش انتظارات را افزایش داد. RECQ که به عنوان یک توکن ابزار حیاتی برای اکوسیستم Rebel Satoshi قرار دارد، تراکنش ها را تسهیل می کند و به مشارکت جامعه پاداش می دهد.

پیش فروش RECQ با افزایش قیمت اولیه آن از 0.0020 دلار به 0.0037 دلار به سرعت به یک نقطه کانونی در چشم انداز ارزهای دیجیتال تبدیل شده است که نشان دهنده علاقه شدید سرمایه گذاران است.

با قیمت هدف راه اندازی 0.0125 دلار، پیش فروش RECQ پتانسیل فریبنده ای را برای بازگشت سرمایه 237٪ ارائه می دهد و وضعیت خود را به عنوان مورد انتظارترین رویداد پیش فروش سال مستحکم می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه، به وب سایت Rebel Satoshi مراجعه کنید یا به انجمن بپیوندید

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا