اخبار رمز ارز

دارندگان ADA، ETC به پلت فرم استریم DeeStream منتقل می شوند

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

از آنجایی که سرمایه‌گذاران Cardano و Ethereum Classic به دنبال رشد فراتر از سرمایه‌گذاری‌های سنتی هستند، بسیاری در حال انتقال به پلتفرم پخش جریانی منحصربه‌فرد DeeStream هستند که به دلیل پتانسیل آن برای ایجاد اختلال در بازار و ارائه بازده قابل توجه در پیش فروش آن جذب شده است.

بازار کریپتو بازده قابل توجهی را برای سرمایه گذاران نوید می دهد. همه چیز به ورود زودهنگام به نوع درست پروژه ها بستگی دارد. در این مقاله، پویایی بازار Cardano (ADA) و Ethereum Classic (ETC) را بررسی می کنیم. ما روی پروژه‌هایی تمرکز می‌کنیم که سرمایه‌گذاران آن‌ها در میان شرایط متغیر بازار انتخاب می‌کنند.

این ما را به DeeStream (DST)، یک پلتفرم پخش غیرمتمرکز امیدوارکننده هدایت می‌کند. ما بحث می کنیم که چرا توجه این سرمایه گذاران را به خود جلب کرده و بازده پیش بینی شده را در پیش فروش آن تجزیه و تحلیل می کنیم.

سرمایه گذاران کاردانو برای یک نقطه عطف دلار آماده می شوند

کاردانو در هفته گذشته تنها با 1 درصد افزایش از 0.6411 دلار به 0.647 دلار رسیده است. حجم معاملات آن در روز گذشته 27 درصد کاهش یافته است. سرمایه گذاران فکر می کنند احساسات مثبت در ماه آینده ادامه خواهد داشت و در حال حاضر برای یک نقطه عطف 1 دلار آماده می شوند. رویداد نصف شدن بیت کوین (BTC) و حرکت مثبت تاریخی بازار پیرامون آن دلایل خوش بینی آنهاست.

سرمایه گذاران Cardano برای شرکت در پیش فروش DeeStream عجله دارند. آنها با توجه به پتانسیل رشد قابل توجهی که دارد، آن را راهی برای تنوع بخشیدن به پرتفوی خود می دانند.

سرمایه‌گذاران Ethereum Classic توسط DeeStream جذب شدند

اتریوم کلاسیک در هفته گذشته 9 درصد افزایش یافته و از 31.5 دلار به 34.4 دلار رسیده است. حجم معاملات نیز در روز گذشته 18 درصد کاهش داشته است. همچنین انتظار می رود اتریوم کلاسیک بر موج رویداد نصف شدن بیت کوین سوار شود تا به ارتفاعات جدیدی برسد. اگرچه هنوز با بالاترین قیمت خود یعنی 176 دلار فاصله دارد، برخی تحلیلگران معتقدند رسیدن به این نقطه عطف چندان دور از ذهن نیست. در همین حال، سرمایه گذاران Ethereum Classic نیز توسط چشم انداز DeeStream جذب شده اند.

DeeStream فرصت جدیدی را برای سرمایه گذاران ارائه می دهد

سرمایه گذاران Cardano و Ethereum Classic با توجه به پتانسیل رشد پیشنهادی توسط تحلیلگران به پیش فروش DeeStream جذب می شوند.

DeeStream در حال ساخت یک پلتفرم استریم است که ویژگی‌های YouTube و Twitch را با یک مدل کاملاً غیرمتمرکز ترکیب می‌کند. پیش بینی می شود که بازار استریم تا سال 2027 به 247 میلیارد دلار برسد و DeeStream در حال حاضر مزیت حرکت اول را دارد.

پیش فروش مستمر DeeStream فرصت خوبی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند تا بازده قابل توجهی کسب کنند. در حال حاضر در مرحله دوم خود با توکن های ارائه شده با قیمت 0.055 دلار است. این هزینه کم برای مزایای ارائه شده در نظر گرفته می شود. جدای از بازده قابل‌توجه، سرمایه‌گذاران پیش‌فروش سهمی از هزینه‌های ایجاد شده در پلتفرم را متناسب با دارایی‌های خود به دست می‌آورند.

پخش‌کنندگان و طرفداران در مقایسه با پلتفرم‌های سنتی، برنامه‌های پاداش و پرداخت‌های فوری از کارمزد کمتری نیز بهره می‌برند. این می تواند زمان خوبی برای پرش به این اکوسیستم هیجان انگیز و بهره مندی از این مزایا باشد.

با مراجعه به وب سایت، درباره پیش فروش DeeStream اطلاعات بیشتری کسب کنید.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا