اخبار رمز ارز

خوش بینان بیت کوین در یک مقاومت مهم و در تلاش برای شکستن آن

در چند روز گذشته، شاهد بودیم که قیمت بیت کوین دوباره تقریباً به 60 هزار دلار رسید و مقاومت قوی همچنان بین 63.7 تا 64.8 هزار دلار قرار دارد.

سناریوی ایده‌آل برای گاوهای بیت کوین  این است که جام را به دست آورند و با شکست بالای 63.7 هزار دلار و 64.8 هزار دلار مقابله کنند، که باید قیمت را به محدوده بین 70 تا 80 هزار دلار برسانند.

هنوز هیچ نشانه‌ای از شکل‌گیری روند توزیع وجود ندارد، اما ما شاهد سود کمی از سوی این کوین قدیمی‌ بودیم. ماینرها همچنان به فعالیت خود ادامه می دهند و هیچ جهش بزرگی در CDD یا SOPR وجود نداشت، که نشان می دهد سود زیادی اتفاق نمی افتد.

عملکرد قیمت و عملکرد زنجیره ای بیت کوین مشابه این موارد در اواخر سال 2020 قبل از رسیدن بیت کوین به بالاترین رکورد تاریخش در آن زمان است. ورود اولیه به رکورد های جدید در سال 2020 چندین بار انجام شد و حتی اصلاح شد.

شاخص دوره به هیچ وجه به قله های قبلی بازار صعودی نزدیک نیست، اما برای ادامه حفظ 60 هزار دلار اهمیت فزاینده ای پیدا می کند. اگر شکست بخورد، می‌توانیم به قیمت‌های 58.3 هزار دلار، 571.0 هزار دلار، 56.2 هزار دلار، 55 هزار دلار و 53 هزار دلار برای پشتیبانی نگاه کنیم. با این حال، منطقه قوی پشتیبانی زنجیره ای و تکنیکال، بین اینها یافت می شود. به احتمال زیاد این سطوح در صورت آزمایش باقی خواهند ماند.

هنوز به نظر می رسد که در ماه های نوامبر و دسامبر یک شکست بزرگ به سمت 70 هزار دلار و 80 هزار دلار رخ دهد – هیچ روند توزیعی شکل نگرفته است که احتمال گسترش بازار صعودی را در سه ماهه اول سال 2022 افزایش می دهد.

همچنین بخوانید:   خطوط مقاومت مجدد SOL و AVAX، پیش فروش GFOX به 4 میلیون دلار نزدیک می شود

 

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا