اخبار رمز ارز

حکومت سوشی تحت نظارت به عنوان تیم اصلی با اتهامات دستکاری مواجه است

SushiSwap با اتهامات دستکاری حاکمیت و عدم شفافیت مالی، با افزایش تنش ها بر سر حذف انجمن حکومتی خود مواجه شده است.

صرافی غیرمتمرکز کریپتو، سوشی سواپ، خود را در آب داغی پیدا کرده است، زیرا جامعه تیم اصلی خود را به حذف بخش‌هایی از انجمن مدیریت خود و بی‌توجهی به رای‌های فوری در میان واکنش‌ها به مدیریت مالی خود متهم می‌کند.

که در یک پست X در اواخر فوریه، نعیم بوبزیز، مشارکت‌کننده سابق SushiSwap، با برجسته کردن حذف انجمن مدیریتی توسط تیم اصلی پروژه در میان انتقاد از استفاده آن از بودجه خزانه، جنجال را برانگیخت.

در یک پست بعدی در 4 مارس، بوبزیز نوشت که تیم عملیات سوشی، چهار پیشنهاد مدیریت فوری را حذف کرده است که از احیای مجمع و شفافیت بیشتر در مورد وجوه خزانه حمایت می کرد. Boubziz همچنین خاطرنشان کرد که تیم ایجاد رای فوری جدید را فقط به اعضای اصلی تیم محدود کرده است.

یکی از پیشنهادات این انجمن «نگرانی‌های جدی در مورد نگهداری فعلی وجوه خزانه سوشی توسط تیم عملیات» را برجسته می‌کند، و از جامعه سوشی سوآپ می‌خواهد «برای اصلاح وضعیت فعلی که به اندازه کافی شفاف نیست و از نظر عینی در ساختار DAO قابل توجیه نیست، اقدام کند».

این پیشنهاد همچنین خواستار تعلیق وظایف کمیته جبران خسارت، پاداش ها، افشای کامل حقوق و افشای هر گونه اشخاص حقوقی تاسیس شده توسط تیم عملیات سوشی شد. با این حال، از آن زمان تاکنون هیچ تغییری ایجاد نشده است.

منابع نزدیک به جامعه SushiSwap در تفسیری به The Defiant ادعا کرده اند که تیم اصلی پروژه در تلاش برای “گروگان نگه داشتن DAO” بوده است، و افزوده اند که پاسخ تیم به پس زدن شامل قفل کردن پست های انجمن، حذف پست های مهم، ممنوع کردن کاربران و سلب است. نقش ها علیرغم نگرانی‌های فزاینده، SushiSwap در زمان نگارش این مقاله به این اتهامات رسیدگی نکرده یا در مورد شیوه‌های مدیریتی خود اطمینان خاطری ارائه نکرده است.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا