اخبار رمز ارز

توکن API3 پس از لیست Bitget 70٪ افزایش یافت


توکن API3 در هفته گذشته 70 درصد افزایش یافته است، زیرا هدف این پروژه حل چالش های قراردادهای هوشمند با ارائه دسترسی ایمن و قابل اعتماد به داده های دنیای واقعی است.

طبق اطلاعات موجود در CoinGecko، ارزش بازار API3 اکنون بیش از 347 میلیون دلار است و قیمت آن در حدود 3.43 دلار در نوسان است که در هفت روز گذشته 70 درصد افزایش یافته است. از سال گذشته، API3 با ادامه قدرت خود شاهد افزایش 91 درصدی قیمت بوده است.

تجزیه و تحلیل فنی سطوح مقاومت را در محدوده 3.40 تا 3.60 دلار نشان می دهد. بسته شدن هفتگی بالاتر از این ناحیه مقاومت می تواند قیمت را به سمت بالا هدایت کند. با این وجود، مقدار شاخص قدرت نسبی (RSI) در بازه زمانی هفتگی 86 است که نشان می دهد بازار بیش از حد خرید شده است.

API3 به عنوان یک سرویس اوراکل بلاک چین

هدف API3 تسهیل ایجاد و کسب درآمد APIهای غیرمتمرکز در مقیاس بزرگ (dAPIs) است. با این حال، این موضوع با گسترش فناوری بلاک چین در صنایعی مانند مدیریت زنجیره تامین و بانکداری غیرمتمرکز اهمیت بیشتری پیدا می کند.

کاغذ سفید آن به یک مشکل مهم در API های موجود اشاره می کند – عدم وجود یک کانال ارتباطی مستقیم برای قراردادهای هوشمند برای واکشی داده های بلادرنگ. این خلاء اتکا به اوراکل ها را افزایش داده است، شکافی که API3 قصد دارد پل کند.

به عنوان یک سرویس اوراکل، API3 برنامه های بلاک چین را قادر می سازد تا دسترسی به داده های خارج از زنجیره و دنیای واقعی را درخواست کنند. ماهیت هدف آن ایجاد API های غیرمتمرکز (dAPIs) برای کمک به برنامه های مبتنی بر بلاک چین است تا بدون هیچ مانعی با داده ها و سرویس های وب معمولی یکپارچه شوند.

این رویکرد نوآورانه به شکاف قابل توجهی در اکوسیستم بلاک چین می پردازد و توسعه برنامه های غیرمتمرکز پیچیده تر، ایمن و قابل اعتماد را تقویت می کند.

dAPIهای API3 داده‌ها را مستقیماً از اوراکل‌های شخص اول در زنجیره اصلی جمع‌آوری می‌کنند. این امر قابلیت اطمینان داده‌ها را افزایش می‌دهد و آسیب‌پذیری مرتبط با نقاط شکست متمرکز را از بین می‌برد، که یک جنبه حیاتی برای رشد پایدار اکوسیستم‌های غیرمتمرکز است.

Bitget افق ها را با فهرست API3 گسترش می دهد

Bitget اخیراً API3 را در نوآوری و مناطق defi فهرست کرده است تا فرصت های مالی بیشتری را برای کاربران فراهم کند. با این توسعه، Bitget ادعا می کند که رشد را در زنجیره های بلاک و اکوسیستم های متنوع تقویت می کند.

API3 بر این باور است که ارزش پیشنهادی آن در چالشی اساسی است که قراردادهای هوشمند با آن روبرو هستند – اتصال مستقیم و قابل اعتماد به داده های دنیای واقعی.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا