اخبار رمز ارزویژه

تتو های ارز دیجیتال امسال دو برابر شدند!

تقاضا برای تتو های مربوط به بیت کوین و دوج در سال 2021 افزایش چشمگیر داشت.
خالکوبی های مربوط به کریپتوکارنسی  در سال 2021 222 درصد افزایش یافت. اکوسیستم رمزنگاری تعدادی از پیروان فداکار را در خود جای داده است که لوگوی رمز ارز مورد علاقه خود را برای همیشه روی پوست خود حک کرده اند.

طبق آخرین داده‌های Crypto Head، بیش از 900 نفر در سراسر جهان خود را با بیت کوین (BTC) “B” جوهر کرده‌اند، همچنین  خالکوبی‌های Dogecoin (DOGE) و  Ethereum (ETH) در حال افزایش هستند.

مطالعات مربوط به  “هشتگ های اینستاگرام و حجم جستجوی گوگل”  نشان داد که جستجوهای خالکوبی کریپتو تا 222 درصد افزایش یافته است. علیرغم عملکرد ضعیف قیمت ارز های دیجیتال در امسال ، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال بیشتر و بیشتر به دنبال لوگوی کریپتو هستند.

خالکوبی‌های بیت‌کوین تقریباً یک دهه است که وجود دارند ، در حالی که بیت‌کوین‌کنندگان با نفوذ به سرعت خودشان را جوهر می‌کنند. Didi Taihuttu، علاقمند حوزه بیت کوین  اولین کسی است که تتوی مربوط به کریپتو در سال 2017 زد. خالکوبی او با این عبارت بود: “آزادی و جدایی از سیستم “.

آنیتا پوش، نویسنده و تولید کننده پادکست های بیت کوین، یک رعد و برق روی ساعد خود خالکوبی کرده است. او در یک مستند آلمانی بیت کوین به نام “انسان B” توضیح داد که برای افرادی که نمی دانند، خالکوبی “نماینده انرژی است”. پوش که اخیراً کمک مالی بنیاد حقوق بشر را در ساتوشیس توزیع کرده است، یک مدافع پرشور شبکه رعد و برق است.

در حالی که Dogecoin از 5 رمز ارز برتر دنیا نیست ، اما با 700 جستجوی متوسط ​​ماهانه، دومین جستجوی پرطرفدار خالکوبی ارزهای دیجیتال است. با این حال، تبلیغات Dogecoin در سال 2021 به وضوح در حال کاهش است.

با وجود اینکه ایلان ماسک، بزرگترین طرفدار دوج، ایلان ماسک، همچنان به محبوبیت این ارز ادامه می دهد. به جز دوج کوین، برخی از خالکوبی‌های Dogecoin در اینستاگرام از آرم سگ اصلی شیبا اینو هم استفاده کرده اند.

در مورد خالکوبی ارزهای دیجیتال، لوگوی اتریوم از هشت وجهی، یک شکل هندسی الماسی شکل تنها با 6 پست اینستاگرام کمتر است. با این حال، خالکوبی های NFT هم که در بلاک چین اتریوم رایج شدند، محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند.

در طول اوج خالکوبی NFT در اواخر سال 2021 – همانطور که در نمودار Google Trends نشان داده شده است – یکی از کلکسیونرهای Lazy Lion NFT گفت که اگر کف قیمت شیرهای تنبل به 2 ETH برسد، آنها خودشان را خالکوبی می کنند.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا