اخبار رمز ارز

به نظر می رسد بیت کوین در بلندمدت در برابر تورم محافظت کند


اشاره SEC به صندوق های ETF بیت کوین یک راه مالی جدید در برابر پس زمینه افزایش بدهی ملی ایالات متحده ارائه می دهد.

تایید اخیر ETF بیت کوین توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) یک لحظه مهم برای ارزهای دیجیتال در ایالات متحده است. آویک، تحلیلگر فوربس، بیان می‌کند که آمریکایی‌ها اکنون می‌توانند بیت کوین را به عنوان پوششی در برابر دلار آمریکا در حال تضعیف، که تحت فشار افزایش بدهی فدرال است، خریداری کنند. تصمیم SEC طول عمر این ابزار مالی جایگزین را تضمین می کند.

فوربس در مورد این دیدگاه توضیح می دهد و توضیح می دهد که تصویب SEC حذف بازار داخلی بیت کوین را برای دولت ایالات متحده به طور فزاینده ای چالش برانگیز می کند. این مقاله به موازات آرژانتین است، جایی که شهروندان مقدار زیادی بیت کوین در اختیار دارند.

فوربس توضیح می دهد که تصویب SEC حذف بازار داخلی بیت کوین را برای دولت ایالات متحده به طور فزاینده ای چالش برانگیز می کند. این مقاله به موازات آرژانتین است، جایی که شهروندان بخش قابل توجهی از دلار آمریکا را علیرغم کنترل های شدید مبادلات ارزی در اختیار دارند، که نشان دهنده محدودیت های مداخله دولت در بازارهای ارز است.

در حال حاضر، با حدود 34 تریلیون دلار، بدهی فدرال ایالات متحده محیطی را ایجاد می کند که نقدینگی بیت کوین جذاب تر می شود، به ویژه برای مؤسسات بزرگی که به دنبال ذخیره ارزش پایدار هستند. پتانسیل بیت کوین برای رقابت با اوراق قرضه خزانه داری ایالات متحده از نظر نقدینگی زمانی ظاهر می شود که ارزش بازار آن به حدود 7 تریلیون دلار نزدیک شود، که نسبت به ارزش فعلی آن افزایش یافته است.

با این حال، برای اینکه بیت کوین بتواند به چنین ارزشی در بازار دست یابد، به پذیرش بسیار گسترده تری به عنوان ذخیره ارزش نسبت به آنچه در حال حاضر از آن برخوردار است، نیاز دارد. در این مرحله، سرکوب بیت کوین توسط ایالات متحده می تواند نتیجه معکوس داشته باشد که بازتاب اثرات معکوس کنترل سرمایه آرژانتین است. چنین اقدامی می تواند به بازارهای جهانی نشان دهنده عدم اعتماد به برتری دلار باشد.

در یک سناریوی ایده آل، ایالات متحده به چالش های مالی خود، به ویژه افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی رسیدگی می کند و در نتیجه بدهی فدرال را تثبیت می کند. این اصلاح مالی پایدارترین راه حل خواهد بود. با این حال، تا زمانی که چنین اصلاحاتی محقق شود، بیت کوین گزینه مناسبی برای آمریکایی هایی است که به دنبال امنیت مالی در دوران افزایش بدهی ملی هستند.

ما را در Google News دنبال کنیدنوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا