اخبار رمز ارز

بنیاد آپتوس، جنبشی برای پل زدن اکوسیستم های EVM و غیر EVM

بنیاد Aptos از یکپارچگی با Movement برای ایجاد یک زیرساخت مسیریابی پیچیده خبر داد.

در 13 مارس، تیم Aptos اعلام کرد که Movement قابلیت‌های Aptos Data Availability (DA) را با پشته Move یکپارچه می‌کند و یک زیرساخت مسیریابی پیچیده بین بلاک چین Movement ایجاد می‌کند.

این ادغام همچنین رابط یکپارچه‌تر Aptos را برای شبکه‌های اتریوم و ماشین مجازی اتریوم (EVM) فراهم می‌کند و قابلیت همکاری و عملکرد شبکه‌های Aptos را بهبود می‌بخشد.

بشار لازار، رئیس بخش کمک های مالی و اکوسیستم بنیاد Aptos، در نظری به کریپتوفارسبر اهمیت مشارکت با Movement تاکید کرد:

این ادغام بسیار مهم است زیرا با همسو کردن شبکه Movement با Aptos، فرصت بزرگی برای حضور در پروتکل‌های EVM، نقدینگی و کاربران Aptos و Movement به‌وجود می‌آید.

بشار لازار، رئیس بخش کمک های مالی و اکوسیستم بنیاد آپتوس

Aptos یک پلتفرم بلاک چین است که توسط الگوریتم اجماع AptosBFT طراحی شده است. این پروژه از یک زبان برنامه نویسی منحصر به فرد به نام Move برای ایجاد قراردادهای هوشمند استفاده می کند. ماه گذشته، Aptos از ابتکار دیگری رونمایی کرد: مشارکت با شرکت فناوری Jambo برای گسترش دسترسی به وب3 در بازارهای در حال ظهور.

این همکاری منجر به عرضه گوشی هوشمند JamboPhone شد که به عنوان یک مدل گوشی هوشمند ارزان قیمت قرار گرفت. برای سفارش در بیش از 40 کشور با قیمت 99 دلار در دسترس است.

در پایان ماه فوریه، توکن بومی Aptos (APT) دستاوردهای چشمگیری را ثبت کرد. علاوه بر این، فعالیت توسعه بلاک چین به بالاترین حد خود در دو ماه گذشته رسید – با 39 مشارکت کننده فعال در توسعه، 268 درصد افزایش یافت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا