اخبار رمز ارز

بلندپروازی های رشد Borroe Finance بالاست. کاوشگر اتریوم نگرانی های تاخیر ETF را افزایش می دهد

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

Borroe Finance به عنوان یک نیروی پیشگام در CrossFi ظاهر شده است و یک بازار تامین مالی مبتنی بر هوش مصنوعی را برای مشاغل و سازندگان Web3 ارائه می دهد.

چالش بزرگی وجود دارد که بسیاری از شرکت‌های ارز دیجیتال با آن مواجه هستند، بررسی دقیق مقررات. اخیراً، امنیت و تبادل ایالات متحده (SEC) در مورد بنیاد اتریوم تحقیق کرده است. این موضوع نگرانی‌های زیادی را در جامعه کریپتو ایجاد کرده است، به ویژه در مورد تاخیرهای احتمالی در تأیید ETF.

در حالی که این اخبار بر بازار کریپتو تاثیر می گذارد، حتی برخی از 5 ارز دیجیتال برتر مانند ETH و برخی از سکه ها مانند Render در تمام تلاطم ها به رونق خود ادامه می دهند. با این حال، رقیب جدیدی وجود دارد که موقعیت رندر را نیز تهدید می کند، به نام Borroe Finance (ROE). این پروژه در مرحله پیش فروش است و در عین حال اعتماد بسیاری از سرمایه گذاران و علاقه مندان را برانگیخته است.

پتانسیل رشد Borroe Finance

Borroe Finance به عنوان یک نیروی پیشگام در CrossFi ظاهر شده است و یک بازار تامین مالی مبتنی بر هوش مصنوعی را برای مشاغل Web3 و سازندگان محتوا ارائه می دهد. از طریق رویکرد نوآورانه خود، Borroe Finance کاربران را قادر می سازد تا با استخراج نمایش NFT از درآمد آتی خود، پول نقد اولیه را از درآمدهای تکرار شونده آینده دریافت کنند.

در حال حاضر، Borroe Finance (ROE) در مرحله 5 پیش فروش خود است و بیش از 3.5 میلیون دلار جمع آوری کرده است. در حال حاضر، ROE با قیمت 0.02 دلار به فروش می رسد. اما در پایان پیش فروش، قرار است 0.025 دلار به فروش برسد. این همه چیز نیست. تحلیلگران پیش‌بینی کرده‌اند که روند صعودی ROE می‌تواند تا قبل از پایان سال 2024 به بیش از 110 درصد بازگشت سرمایه برای سرمایه‌گذاران اولیه منجر شود.

و با چنین موفقیتی در پیش فروش، انتظار می رود در صرافی های غیرمتمرکز (DEX) فهرست شود. موفقیت Borroe Finance تاکنون، آن را به رقیبی سرسخت برای سایر سکه‌های هوش مصنوعی مانند Render (RNDR) تبدیل کرده است.

رندر: سوار بر موج حرکت بازار

رندر توجه قابل توجهی را از سوی سرمایه گذاران به خود جلب کرده است و حامیان آن از RNDR به عنوان ارز دیجیتال برتر برای خرید امروز استقبال می کنند. با طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی در داخل شبکه Render و چشم انداز روشن برای آینده، ارزش بازار Render افزایش قابل توجهی را تجربه کرده است.

افکار مثبت در مورد Render نشان می دهد که تا پایان سال، RNDR ممکن است بیش از 15.00 دلار افزایش یابد و سود قابل توجهی را برای سرمایه گذاران فراهم کند.

کاوشگر SEC Ethereum ترس از تاخیر ETF را افزایش می دهد

تحقیقات SEC در مورد بنیاد اتریوم، گمانه‌زنی‌هایی را در مورد تأخیر احتمالی در تأیید ETF‌های مرتبط با ارزهای دیجیتال، به‌ویژه مواردی که اتریوم (ETH) دارند، ایجاد کرده است. نگرانی‌هایی به وجود آمده است که بررسی دقیق اتریوم توسط SEC می‌تواند دلیلی برای به تاخیر انداختن تأیید ETF‌های نقطه‌ای اتر باشد.

تصمیم SEC برای به تاخیر انداختن تصمیم گیری در مورد برنامه های BlackRock و Fidelity برای ایجاد ETF اتر، نگرانی ها را در بازار ارزهای دیجیتال بدتر کرده است. احتمالاً در چند هفته آینده تاخیرهایی وجود خواهد داشت، اما کارشناسان در این زمینه می گویند که اطلاعات جدید در مورد ETF ها و بازخورد SEC می تواند نشان دهد که آژانس در مورد این برنامه ها چه احساسی دارد.

رشد در میان چالش های نظارتی

علیرغم موانع ناشی از مقررات و غیرقابل پیش بینی بودن تاییدیه های ETF، Borroe Finance و Render نسبت به توسعه آینده خود خوش بین هستند. این طرح‌ها با ادامه ارائه راه‌حل‌های متمایز در بازار ارزهای دیجیتال، خود را برای موفقیت بلندمدت آماده می‌کنند.

در حالی که بررسی های نظارتی ممکن است نوسانات کوتاه مدت ایجاد کند، اصول اساسی این پروژه ها همچنان قوی است و انعطاف پذیری و پتانسیل رشد در اکوسیستم کریپتو را برجسته می کند.

موضوع بنیاد اتریوم و SEC به قیمت اتریوم لطمه می زند. با این حال، بسیاری از سرمایه گذاران در حال سرمایه گذاری در سکه های هوش مصنوعی هستند که به نظر می رسد آینده صنعت کریپتو باشد. حتی با وجود اینکه Render یکی از آلتکوین های برتر در مورد رمزنگاری هوش مصنوعی است، Borroe Finance، بازیکن جدید این بازی، به طور پیوسته در لیست بهترین ارزهای دیجیتال برای خرید صعود می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این پروژه، به وب سایت پیش فروش Borroe Finance (ROE) مراجعه کنید یا از طریق تلگرام به انجمن بپیوندید | توییتر

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت تحقیقات خود را انجام دهند.


نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا