اخبار رمز ارز

با کاهش دو رقمی بیت کوین به 47 هزار دلار SHIB، AVAX و LUNA ضرر کردند

فروش مداوم در بازار ارزهای دیجیتال، قیمت بیت کوین  را در صرافی ارز دیجیتال Bitstamp به پایین ترین حد روزانه 47400 دلار رسانده است که پایین ترین قیمت این ارز دیجیتال پرچمدار ازتاریخ 21 دسامبر است.

آلت‌کوین‌ها نیز از دست خرس‌ها در امان نمانده‌اند، طبق داده‌های CoinMarketCap، Shiba Inu (SHIB)، Avalanche (AVAX) و Terra (LUNA) بیش از 10٪ در 24 ساعت گذشته ریزش کرده‌اند.

بدون احتساب استیبل کوین ها، SushiSwap (SUSHI)، UNUS SED LEO (LEO)، ICON (ICX) و IOTA (MIOTA) تنها کوین های سبز رنگ در 100 کوین برتر هستند. کادنا  (KDA) 17 درصد کاهش یافته است.

گاوهای بیت کوین سعی کردند هفته را با رونق آغاز کنند و توانستند سطح 52000 دلار را در روز دوشنبه به دست آورند. با این حال، این تلاش با شکست مواجه شد، به طوری که این ارز دیجیتال بیش از 8 درصد از اوج محلی خود عقب‌نشینی کرد.

همانطور که اغلب در مورد کریپتو اتفاق می افتد، دقیقا مشخص نیست که چه چیزی باعث اصلاح اخیر شده است.

اوایل امروز، تاجر کریپتو اسکات ملکر اشاره کرد که ارز دیجیتال برتر پس از رد شدن در مقاومت، همچنان در همان محدوده قرار دارد.

اوایل امروز، S&P 500 هفتادمین رکورد بالای خود را در سال ثبت کرد.

پیش بینی های صعودی همچنان ادامه دارد

به نظر می رسد که گاوهای سرسخت ارزهای دیجیتال از اصلاح اخیری که بسیاری از معامله گران را غافلگیر کرد، نگران نشده اند.

Plan B، یک تحلیلگر هلندی ناشناس که مدل صعودی سهام به جریان او اخیراً مورد تمسخر قرار گرفته است، همچنان پیش بینی می کند که ممکن است در چرخه بازار جاری ، بیت کوین به 200،000 دلار برسد.

وی می گوید : “50 تا 200 هزار دلار 1 باند انحراف استاندارد گسترده است. برخی از مردم فکر می کنند که این باعث می شود مدل سهام به جریان نامعتبر و مفید نباشد، اما آیا اینطور است؟میانگین مدل سهام به جریان آخرین چرخه 7 هزار دلار با باند یک sd ، 3.5 تا 14 هزار دلار بود. از دیدگاه 50 هزار دلاری فعلی دور نیست. که اند چرخه بعدی 0.5 تا 2 میلیون دلار باشد.”

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا