اخبار رمز ارز

با وجود اصلاحات بازار، سود Matic بالای 70 درصد می باشد

علیرغم اینکه اکثر بازار ارزهای دیجیتال وارد یک اصلاح عمیق شده است، و با وجود کاهش 18 درصدی قیمت اکثر دارندگان آلت کوین هایی مانند Matic همچنان دارایی شان را برای سود آوری بیشتر نگه داشته اند.
79 درصد از دارندگان Matic سود کردند
بر اساس داده های IntoTheBlock، 79 درصد از دارندگان توکن Matic علیرغم آخرین اقدام منفی قیمت، در سود باقی مانده اند. Matic پس از رسیدن به بالاترین قیمت تاریخ خود یعنی 2.90 دلار، تقریباً 25٪ از ارزش خود را از دست داده است.
داده های IntoTheBlock
علاوه بر این که 79 درصد از دارندگان Matic با سود معامله می‌کنند، 7 درصد از سرمایه‌گذاران نیز با توکن Polygon مخالفت می‌کنند. فقط 13 درصد از دارندگان در ضرر هستند.
فعالیت قیمت ماتیک
توکن Polygonدر پایان دسامبر با آغاز اصلاح 17 درصدی پس از کاهش دارایی به زیر خط روند ، روند کلی را در بازار ارزهای دیجیتال دنبال کرد.
Matic بیش از 80 درصد از ارزش خود را در 14 دسامبر به دست آورد و در آخرین ماه سال 2021 در صدر سودآورترین دارایی ها در بازار ارزهای دیجیتال قرار گرفت. به لطف عملکرد قوی بازار، Matic وارد 15 دارایی برتر شده است. دارایی ها بر اساس ارزش بازار مرتب شده اند.
در زمان انتشاراین خبر، توکن Maticبا قیمت 2 دلار معامله شد و 4.3 درصد در طول روز از دست داد. این کاهش را می توان بدتر از میانگین بازار که تقریباً 2 درصد کاهش بود، می باشد. اصلاح بازار به طور کلی ناشی از تمایل فدرال رزرو برای آغاز سیاست پولی سختگیرانه تر به دلیل افزایش تورم در کشور بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا