اخبار رمز ارز

اینستاگرام در حال بررسی NFT

یکی از پرکاربردترین پلتفرم‌های رسانه‌های اجتماعی، اینستاگرام، تأیید کرده است که به طور فعال در حال بررسی روند دیوانه‌وار توکن‌های غیرمثلی(NFT) هستند. اوایل امروز، مدیر عامل اینستاگرام، آدام موسری، از “استوری” برای تایید آینده NFT ها در پلت فرم رسانه های اجتماعی پرطرفدار در سطح جهانی استفاده کرد.

در حالی که او هیچ اطلاعیه رسمی در مورد ادغام NFT ها نداد، اما تاکید کرد که هدف اینستاگرام این است که حوزه توکن شده را برای عموم قابل دسترس تر کند. علاوه بر این، وی خاطرنشان کرد که اینستاگرام به دنبال کمک به سازندگان خود از طریق NFT است.

“هنوز چیزی برای اعلام وجود ندارد، اما ما قطعاً به طور فعال NFT ها را بررسی می کنیم که چگونه می توانیم آنها را برای مخاطبان بیشتر در دسترس قرار دهیم. فکر می کنم NFT  راهی است که امیدوارم به سازندگان آن کمک کند.”

آیا اینستاگرام رویکرد TikTok را انتخاب می کند؟

در حالی که هیچ شکی در مورد تسلط اینستاگرام به عنوان یکی از پرکاربردترین اپلیکیشن ها از زمان شروع همه گیری کرونا وجود ندارد، اما به نظر می رسد که به سمت رویکرد NFT رقیب خود یعنی TikTok جذب شده است. نظرات Mosseri در مورد NFTها در اینستاگرام نشان داد که اینستاگرام نیز مانند TikTok، اینفلوئنسرها و محتوای آنها را به شکل توکنی شده تبلیغ خواهد کرد.

اوایل سه ماهه اخیر، TikTok از راه‌اندازی اولین سری NFT خود، “TikTok Top Moments” خبر داد تا از مزایای دیوانگی مداوم NFT و کمک به سازندگان آن کمک کند تا جریان درآمد بیشتری را نیز به درآمد خود اضافه کنند. پلتفرم ویدیوی کوتاه، حراج نسخه‌های توکن‌شده ویدیوهای محبوب خود را که «جامعه تعریف می‌کنند» توسط سازندگان TikTok اعلام کرد. سری NFT لحظه های برتر TikTokشامل شش ویدیوی «فرهنگی مهم» از سازندگان آن است.

توسعه‌ای که در TikTok اتفاق می‌افتد به رشد فرهنگ کمک می‌کند و روندهای فراتر از پلتفرم را شروع می‌کند. از آنجایی که اقتصاد سازندگان به رشد خود ادامه می‌دهد، ما پیوسته به دنبال راه‌های جدید و متفاوت برای حمایت از سازندگان خود هستیم. اکنون، طرفداران می‌توانند لحظاتی را در TikTok داشته باشند که به شکل‌دهی اینترنت کمک کرده و در عین حال از برخی از سازندگان مورد علاقه خود حمایت می‌کنند. نیک تران، رئیس بازاریابی جهانی TikTok، اظهار داشت: ما از اینکه ببینیم چگونه جامعه ما و جوامع NFT با برخی از محبوب‌ترین نقاط عطف فرهنگی اینترنت تعامل دارند، هیجان‌زده هستیم.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا