اخبار رمز ارز

افزایش 150 دلاری سولانا تمرکز را به پیش فروش DeeStream تغییر می دهد، ادعای 100 برابری نهنگ Dogecoin

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

افزایش اخیر 150 دلاری سولانا (SOL) باعث تغییر سرمایه قابل توجهی به سمت پیش فروش DeeStream (DST) شده است، در حالی که یک نهنگ ادعایی Dogecoin (DOGE) افزایش چشمگیر 100 برابری را برای DST پیش بینی می کند که نشان دهنده علاقه سرمایه گذاران و خوش بینی بازار است.

وارد مرحله Solana (SOL) با جهش عالی 150 دلاری خود شوید و پیش فروش DeeStream (DST) صحنه را برای ورود سرمایه زیادی آماده می کند.

در همان زمان، کشف یک نهنگ ادعایی دوج کوین (DOGE) افزایش 100 برابری در پیش فروش توکن های DeeStream (DST) را پیش بینی می کند که بازار را هیجان انگیزتر می کند.

اما اکنون نگاهی دقیق‌تر به اخبار اخیر بیندازید: چه چیزی می‌تواند به سولانا بال بدهد و آن را به اوج امروز برساند، پیش‌بینی‌های مثبت برای Dogecoin و اینکه دقیقاً چگونه DeeStream (DST) می‌تواند فضا را مختل کند.

سولانا به 150 دلار افزایش یافت

سولانا (SOL) پس از عبور از نقطه عطف 150 دلار با حرکت صعودی قوی، یک مسیر صعودی چشمگیر را آغاز کرده است.

SOL علاقه سرمایه گذاران را به خود جلب کرد، بسیاری از آنها با اقدام اخیر قیمت، افزایش تا 180 دلار را هدف قرار دادند. تقاضای سازمانی برای Solana در حال رشد است، که شاهد افزایش حق بیمه در Grayscale Solana Trust (GSOL) تا 873٪ بود.

از سوی دیگر، افزایش بیشتر سولانا، افزایش هجوم USDC و افزایش حجم مبادلات غیرمتمرکز (DEX) در بحبوحه فعالیت های توسعه ای رو به رشد، از دیگر دستاوردها حمایت می شود.

نهنگ دوج کوین افزایش بیشتر را پیش بینی می کند

این امر باعث شد که Dogecoin (DOGE) به یکی از قدرتمندترین و بهترین دارایی های موجود در بازار تبدیل شود که تنها در یک ماه بیش از 130 درصد اضافه کرده است.

نیروی اصلی که باعث افزایش قیمت دوج کوین (DOGE) می شود، انباشت استراتژیک است که توسط نهنگ های کریپتو اتفاق می افتد، با 660 میلیون Dogecoin (DOGE) که توسط نهنگ ها به ارزش نزدیک به 155 میلیون دلار خریداری شده است.

پس از عقب افتادن سکه از اوج، حرکت همچنان در Dogecoin (DOGE) قوی به نظر می رسد، با حمایت 0.20 دلاری که برای فشار دیگری در این توکن لازم است. تقاضای فزاینده نهنگ ها بر خوش بینی به آینده Dogecoin تاکید می کند، با پیشرفت بالقوه 0.30 دلار در افق.

پیش فروش DeeStream جلب توجه می کند

هدف DeeStream ایجاد انقلابی در صنعت استریم با پلتفرم غیرمتمرکز خود، ارائه به اشتراک گذاری درآمد شفاف و افزایش تعاملات طرفداران با سازنده است.

پروژه های DeeStream یک سرمایه گذاری بسیار جذاب با رشد نمایی ممکن است، زیرا یک نقطه ورود پیش فروش برای سرمایه گذاری با حداقل ارزش 0.046 دلار را فراهم می کند.

این پلتفرم به دنبال ایفای نقش پیشرو و ابتکاری در تغییر اکوسیستم برای تولید محتوا با ایجاد محیطی دوستانه برای سازندگان محتوا و اطمینان از شفافیت است.

با مراجعه به وب سایت، درباره پیش فروش DeeStream (DST) اطلاعات بیشتری کسب کنید اینجا.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا