اخبار رمز ارز

دوبرابر شدن نرخ سوزاندن SHIB

استیون کوپر، مالک Bigger Entertainment، اولین شرکت ضبط اثر با ار رمزنگاری است، که SHIB را برای موسیقی، کالا، بلیط رویدادها و NFT می پذیرد و سپس این کوین ها را می سوزاند، در توییتی اعلام کرده است که در طول شصت روز آینده، تیم او انتظار دارد میزان نرخ سوزاندن SHIB خود را دو برابر کند.

SHIB در طول “میهمانی های سوزاندن” می سوزد، جشن آینده قرار است روز بعد از کریسمس، در 26 دسامبر برگزار شود. کوپر افزود که تیم او به دنبال راه های جدیدی برای سوزاندن SHIB هستند.

اوایل هفته گذشته، کوپر توییت کرد که اگر 7500 دارنده SHIB ، پنج دلار برای خرید یک بلیت برای «مهمانی سوختگی» خرج کنند، تیمش یک میلیارد توکن شیبا اینو را در 13 دسامبر می سوزاند. در روز اول ، مبلغ جذب شده 13 درصد از کل مبلغ بود.

کوپر همچنین توییت کرد که از ماه دسامبر تا کنون تیمش 7 میلیون SHIB را سوزانده است. بر اساس etherscan، 7,039,297.46717959 توکن SHIB به یک آدرس تهی ارسال شد.

اوایل امروز بیش از 2 میلیون SHIB به این آدرس فرستاده شده است، یعنی سوزانده شده است. هنگامی که کوین ها سوزانده می شوند، برای همیشه از گردش خارج می شوند.این روند اغلب به افزایش قیمت کوین کمک می کند. با این حال، علیرغم سوزاندن 2 میلیارد SHIB در ماه نوامبر توسط این جامعه، این توکن همچنان در محدوده 0.000032 دلار معامله می شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا