اخبار رمز ارز

اتریوم، Fetch.ai به رشد خود ادامه می‌دهند، ممکوین جدید شتاب بیشتری می‌گیرد

افشا: این مقاله توصیه سرمایه گذاری را نشان نمی دهد. محتوای ارائه شده در این صفحه فقط برای اهداف آموزشی است.

در بازار کریپتو که به سرعت در حال تغییر است، Memecoin جدید KangaMoon (KANG) به Ethereum (ETH) و Fetch.ai (FET) می پیوندد و رشد قابل توجهی را تجربه می کند. این ظهور استراتژی ها و پتانسیل های متنوع در پروژه های آینده را برجسته می کند.

کانگامون (KANG) وارد کننده جدید ارزهای دیجیتال به سرعت در حال صعود به رتبه های قابل توجهی است. این پروژه پیش فروش مرحله 3 تنها در یک هفته 125٪ افزایش یافته است. بسیاری از تحلیلگران پیش بینی می کنند که memecoin تا 0.5 دلار در سال 2024 افزایش یابد. در همین حال، اتریوم و Fetch.ai به عملکرد قیمتی درخشان خود ادامه می دهند.

KangaMoon به عنوان یک پروژه امیدوار کننده ظاهر می شود

ارزش KangaMoon تنها در یک هفته 125٪ افزایش یافته است که سرمایه گذاران را به خود جلب کرده است. KangaMoon تاکنون بیش از 1 میلیون دلار در پیش فروش خود جمع آوری کرده است و قصد دارد تا پیش از پایان ماه مارس 2 میلیون دلار جمع آوری کند.

کانگامون قصد دارد یک اکوسیستم کامل در اطراف سکه خود بسازد. به عبارت دیگر، KangaMoon یک بازی Play-to-Earn (P2E) را با استفاده از KANG به عنوان ارز اصلی درون بازی راه اندازی خواهد کرد. با KANG، کاربران می توانند آیتم های درون بازی را خریداری کرده و شخصیت های خود را ارتقا دهند.

نه تنها این، KangaMoon تمرکز جامعه محور را اتخاذ می کند. به عنوان مثال، اعضای فعال جامعه آن اکنون ممکن است تنها با اشتراک گذاری، لایک کردن، یا بازتوییت کردن پست های رسانه های اجتماعی KangaMoon شروع به کسب توکن های KANG کنند.

این سکه میم در حال حاضر فقط 0.01125 دلار ارزش دارد زیرا در مرحله 3 پیش فروش آن قرار دارد. با این حال، پتانسیل رشد بلندمدت آن به لطف پیوندهایش با بازار بازی های P2E NFT (پیش بینی می شود تا سال 2028 به 885 میلیون دلار برسد) امیدوارکننده به نظر می رسد. تحلیلگران بازار پیش‌بینی می‌کنند که KANG پس از ورود به بورس در سه ماهه دوم سال 2024، تا 0.5 دلار افزایش یابد.

اتریوم در یک مسیر صعودی حرکت می کند

اتریوم در چند هفته گذشته شاهد افزایش شدید قیمت بوده است. طبق داده‌ها، قیمت اتریوم تنها در ماه گذشته از ۲۵۲۸ دلار به ۳۹۷۵ دلار رسیده است. ارزش بازار آن در این مدت از 303 میلیارد دلار به 478 میلیارد دلار افزایش یافت. این افزایش قیمت بزرگ عمدتاً به دلیل هیجانی است که پیرامون به‌روزرسانی Dencun وجود دارد.

تحلیل فنی اتریوم نیز بسیار امیدوارکننده به نظر می رسد. ETH در حال حاضر بالاتر از EMAهای 100 و 200 روزه خود معامله می شود. علاوه بر این، 28 نشانگر سیگنال خرید را نشان می دهند. کارشناسان کریپتو این اندیکاتورها را دنبال می کنند تا قیمت اتریوم خود را پیش بینی کنند. آنها می گویند اتریوم در سه ماهه دوم سال 2024 به حداقل 4100 دلار خواهد رسید.

جهش Fetch.ai نزدیک به 300٪

در همین حال، Fetch.ai نیز در حال معامله در سبز است. به عنوان مثال، قیمت Fetch.ai از 0.66 دلار به 2.64 دلار در ماه گذشته افزایش یافته است. در آن زمان، ارزش بازار آن از 552 میلیون دلار به 2.21 میلیارد دلار افزایش یافت – رشدی نزدیک به 300 درصد.

احساسات برای این ارز دیجیتال نیز صعودی است، زیرا 27 شاخص فنی سبز چشمک می زنند. علاوه بر این، سکه Fetch.ai اکنون بالاتر از میانگین متحرک نمایی 100 و 200 روزه خود معامله می شود. با توجه به همه این دلایل، کارشناسان در زمینه ارزهای دیجیتال پیش بینی صعودی قیمت Fetch.ai را انجام داده اند. آنها پیش بینی می کنند قبل از پایان سه ماهه دوم سال 2024 به 3.60 دلار برسد.

کانگامون انتظار افزایش دارد

در حال حاضر، کانگامون دارای ارزش بازار پایین 11.25 میلیون دلاری است. این می تواند باعث شود KANG بسیار سریعتر از اتریوم و Fetch.ai افزایش یابد. از آنجایی که KangaMoon برای افزایش قیمت خود به بودجه جدید کمتری نیاز دارد، می تواند از رقبای بازار خود بهتر عمل کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت کنگامون مراجعه کنید یا به انجمن تلگرامی آنها بپیوندید.

افشا: این محتوا توسط شخص ثالث ارائه شده است. کریپتوفارس هیچ محصول ذکر شده در این صفحه را تایید نمی کند. کاربران باید قبل از انجام هر گونه اقدام مرتبط با شرکت، تحقیقات خود را انجام دهند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا