اخبار رمز ارز

آیا این آخرین فرصت برای خرید بیت کوین در 40 هزار دلار می باشد؟

قیمت بیت کوین از بالاترین سطح 69000 دلار به قیمت فعلی کمی بالاتر از 40000 دلار کاهش یافته است. این کاهش 40 درصدی در عرض 2 ماه قطعاً بر سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال تأثیر گذاشته است. کسانی که پوزیشن های بالاتر از قیمت 40 هزار بیت کوین باز کردند در حال حاضر در قرمز هستند. از سوی دیگر، شکل‌گیری تکنیکال بیت‌کوین نشانه‌ای از یک حرکت معکوس بالقوه را نشان می‌دهد. آیا باید بیت کوین را با قیمت امروزی حدود 40 هزار بخرید؟ بیایید ببینیم که بازار کریپتو در حال حاضر در کجا قرار دارد.

بیت کوین در 2 ماه 40 درصد از دست داد ، آیا روند نزولی به پایان رسیده است؟

درست است که قیمت بیت کوین در دهم نوامبر 2021 شروع به سقوط آزاد کرد. در واقع، معامله گران تکنیکال خوب از 3 دسامبر از این سقوط مطلع بودند. 3 دسامبر زمانی بود که قیمت بیت کوین از میانگین روند صعودی عمیقاً کمتر از حد انتظار عبور کرد. در شکل، به لطف دایره قرمز روی نمودار، می توانیم این شکست را به وضوح مشاهده کنیم.

 

آیا باید بیت کوین را در قیمت 40 هزار دلار بخرید؟

خوب، همه چیز به استراتژی شما بستگی دارد. اما اکثر معامله گران و سرمایه گذاران علاقه مند به خرید بیت کوین در قیمت40 هزار دلار هستند. دلیل این موضوع از هر دو جنبه تکنیکال  و فاندامنتال می آید:

اکثر شرکت های بزرگ فناوری و بزرگ با خرید بیت کوین در حدود همین قیمت وارد بازار کریپتو شدند. اگر قرار بود بازار دوباره رونق بگیرد، قیمت فعلی فرصت مناسبی برای انجام این کار خواهد بود.

از زاویه تکنیکال، قیمت ها به سطح حمایت بسیار قوی رسیدند. قیمت ها چندین بار در گذشته از منطقه 40 هزار دلار برگشتند. در حال حاضر، به نظر می رسد که قیمت ها در حال آماده شدن برای بازگشت هستند.

هنگام ترسیم فیبوناچی اصلاحی، می‌توانیم به وضوح ببینیم که چگونه حمایت قوی 40هزار دلار  قیمت‌های روان‌شناختی دیگر را برجسته می‌کند و به منطقه 50هزار دلار اهمیت می‌دهد. اگر قرار بود قیمت‌ها به سمت بالا معکوس شوند، ابتدا باید به قیمت 43 هزار دلار برای تایید برسند. در صورت موفقیت، ممکن است بتوانیم دوباره قیمت بیت کوین را در حدود 50 هزار یا 20 درصد افزایش دهیم. از سوی دیگر، اگر قیمت ها به زیر 40 هزار کاهش یابد، این نشانگر بزرگی است که نشان می دهد بازار نزولی در حال ادامه کاهش است.

بازار کریپتو در یک نگاه

در 24 ساعت گذشته، بازار ارزهای دیجیتال به کاهش بیشتر ادامه داد. صبح یکشنبه معمولا روزهای کندی برای بازار ارزهای دیجیتال است. علیرغم تثبیت بیت کوین در روز، سایر ارزهای دیجیتال به طور متوسط ​​-1.48 درصد از دست دادند. بیشترین بازنده ها ROSE، FTM، و NEAR هستند که به ترتیب -15٪، -12٪ و -11٪ از دست دادند. از سوی دیگر، برترین‌ها ICP، LEO و LINK هستند که به ترتیب +7٪، +5٪ و +4٪ افزایش یافتند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا