اخبار رمز ارز

Zipmex اولتیماتوم 15 روزه را برای مطابقت با مقررات تایلند ارائه کرد


Zipmex باید در تایلند متوقف شود و مطابق با قوانین محلی پس از هشدار در مورد شیوه های تجاری ناکافی تنظیم شود.

Zipmex دستورالعمل‌هایی را دریافت کرد تا فوراً خدمات کارگزاری صرافی و دارایی دیجیتال خود را در تایلند متوقف کند تا تغییراتی در وضعیت مالی و نقص‌های عملیاتی این پلتفرم وجود داشته باشد.

صرافی کریپتو قبلاً برای استانداردسازی ساختارهای مدیریتی و نگهداری سرمایه دستور داده شده بود، اما Zipmex از مهلت تعیین شده توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند (SEC) پیروی نکرد.

به گفته رگولاتور، Zipmex مستقر در سنگاپور نمی تواند سرمایه نقدینگی خالص را همانطور که در سیاست های مالی محلی لازم است حفظ کند.

SEC تایلند 15 روز به صرافی ارز دیجیتال اجازه داده است تا راه حل هایی را اجرا کند، از جمله ارائه مدرکی برای کارشناسان داخلی با دانش کافی در زمینه کسب و کار و ایجاد سیستمی برای جلوگیری از سوء استفاده از سپرده های مشتریان برای تولید سود.

در این راستا، Zipmex باید نتایج اصلاح را ظرف 15 روز از 2 فوریه 2024 به SEC ارسال کند. Zipmex می تواند با دریافت مجوز از SEC، فعالیت های تجاری عادی خود را از سر بگیرد.

اطلاعیه SEC تایلند

در حالی که صرافی رمزارز باید به طور موقت همه عملیات خود را به حالت تعلیق درآورد، برداشت ها همچنان باز خواهند بود تا کاربران بتوانند از پلت فرم خارج شوند. برداشت ها ابتدا در جولای 2022 به دلیل اثرات آبشاری فروپاشی اکوسیستم Terra متوقف شد.

همراه با چندین ورشکستگی وام دهندگان کریپتو، Zipmex درخواست حمایت دادگاه کرد و به دنبال کمک حقوقی برای افزایش سرمایه برای پرداخت بستانکاران بود. این پلتفرم در ماه نوامبر طرحی برای سازماندهی مجدد برای پرداخت 30 سنت دلار به طلبکاران ارائه کرد، اما این پیشنهاد با مخالفت شدید سهامداران عمده روبرو شد.

نوشته های مشابه

0 0 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
دکمه بازگشت به بالا